Yeni Doğan Bebek Hastane Odası Dekorasyonu

637

Atalarımız derki evlat cevize, torun ise cevizin içine benzer. Tadından yenmez yani. Yeni doğan bebeğinizin heyecanı ile ne yapacağınızı şaşırır kalırsınız. Günler öncesinden zıbıllar, önlükler, bezler, yeni doğan bebek kıyafetleri derken bir sürü hazırlık yapılır. Doğumdan sonra hastanede odasında çocuğunuz ile başbaşa kalacağınız ve aile bireylerinin ve dostlarınızın ziyaretleri ve kapıda bekleyişleri derken nihayet sağlıklı bir doğumun ardından anne ve bebeğinin ilk defa buluşacağı hastane odasının dekorasyonu çok önemlidir. Bebeğiniz ile çekeceğiniz ilk resim karelerinin çok güzel ve dekoratif bir odada olması, çocuğunuzun büyüdüğünde bakacağır bu güzel resim karelerinde ona ne kadar değer verdiğinizin bir kanıtı olacaktır. Gelişen tıbbi cihazlar sayesinde aylar öncesinden doğacak olan çocuğun cinsiyeti belli olduğundan çocuğunuzun doğacağı hastane odasını hangi renk ile dekore edeceğiniz bellidir. Dekorsaati.com ekibi olarak yeni doğacak olan çocuğunuza şimdiden uzun ve sağlıklı ömürler dileriz. Yeni doğan bebek hastane odası dekorasyonu ile ilgili hazırladığımız görselleri inceleyerek size uyan modeli sizde uygulayabilirsiniz.

Yeni Doğan Bebek Hastane Odası Dekorasyonu Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Altın Rengi ile dekorasyon fikirleri başlıklı makalemizde altın rengi ile ev dekorasyon fikirleri, altın rengi ile ev dekorasyonları ve altın renginin banyo dekorasyonunda kullanılması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

hastane doğum dekorasyon fikirlerikelebek banyo dolabı modellerihastane odası süsleme fikirlerijakuzili yatak odası takımlarıyeni dogan hastane hazirlamasusuhastane bebek odaları dekorasyonubebek hastane odası süslemeleribanyo dolaplari enzahastane erkek bebek odası süslemeyeni dogan bebek odaları dekorasyonu,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.