Yaz Aylarında Bahçenizi Koruyun!

19572

bahçe koruma nasıl korunur çim koruyucu ilaç gübre çim çoşturan botanika faydaları nedir

botanika çim çoşturan

Yaz ayının bunaltıcı sıcakları yaklaşıyor. Hatta bazı illerde etkisini göstermeye başladı bile. Bu durumdan sadece insanlar değil doğa da etkileniyor. Mesela bahçenizdeki çimler ve çiçekleriniz çok olumsuz yönde etkileniyor. Bahçenizi çimsiz düşünebiliyor musunuz? Bana kalırsa çim olmadan bahçe bir hiç olur. Sıcağın bunaltıcı havası ile çimlerin rengi soluyor görsel yönden çok kötü bir hal alıyor. Bunlara elbette bir çözüm var. Bu da botanika‘nın çim çoşturan isimli yeni ürünü. Bu ürün sayesinde çimleriniz daha yeşil, daha parlak ve doğal bir görünüme bürünecek. Sizlere de dekorsaati.com olarak çim çoşturan ürününü tavsiye ediyoruz.

çim çoşturan

Ayrıca Botanika müdürü Erkan Şamcı’nın ağzından bir kaç öneri sunmak istiyoruz:

“Doğru sulama tekniğinin yanı sıra çimlerin bakımında kültürel önlemler de kullanılmalıdır. Çimler yılda iki kez mutlaka havalandırılmalıdır. Bu sayede toprakta açılan delikler suyun daha rahat emilmesine yardımcı olur. Daha da önemlisi çimlere mutlaka düzenli besin desteği verilmelidir. Botanika Çim Coşturan ile çimlerinize gerekli besin desteğini fazlasıyla sağlamış olursunuz. Çim Coşturan, çimlerinize ihtiyacı olan tüm besini sağlayacak ve yıl boyunca sağlıklı görünümlerini korumalarına yardımcı olacaktır. Doğru bakım ve sulama tekniklerine ek olarak kullanacağınız Botanika Çim Coşturan Çim Gübresi ve Çim Coşturan Kışa Hazırlık Gübresi, bundan böyle çimlerinizin en yakın dostu olacak. Sağlıklı ve yemyeşil çimleriniz herkesin beğenisini toplayacaktır.”

 

Bir önceki yazımız olan Dış Mekanlar İçin Aydınlatma Örnekleri başlıklı makalemizde bahçe aydınlatma, bahçe aydınlatma direkleri ve bahçe aydınlatmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

cim costuran nedirçim coşturan gübre sahibindençimler neden solarçimsiz bahçe modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.