Yatak Odalarına Özel Modern Halılar

840

yatak odası halı modelleri çeşitleri fiyatları tasarımları örnekleri resimleri en güzel yeni sezon modern şık 2013 2014

 

yatak odası halı modelleri

yatak odası halı modelleri

Genelde yatak odalarına parke zemin düşündüğü için pek halı kullanılmaz. Ama yine de güzel bir görüntü katmak için veya zemini parke olmayan yatak odalarına özel halı çeşitleri bulunmaktadır. Genelde 3 parça halinde takım olarak karşımıza çıkar ama değişik modellerine de rastlamak mümkündür. Bizler de dekorsaati.com olarak hem tek olarak hem de takım halinde bulunan yatak odası halı modellerini sizler için inceledik.

Nasıl bir görüntü sağlayacağı hakkında endişeye kapılmayın. Çünkü sizler için yatak odasına yere serilen örneklerini de inceledik. Sizlerin yapması gereken sadece yatağınıza ve yatak odanıza uygun renkleri seçmek olacaktır. Buyurun isterseniz şimdi de incelediğimiz bu tasarımları hep birlikte gözden geçirelim.

                                YATAK ODALARINA ÖZEL MODERN HALILAR İLE İLGİLİ GALERİ BÖLÜMÜ

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Festival Halı Modelleri başlıklı makalemizde 2013 festival halı modelleri, festival halı çeşitleri ve festival halı fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

yatak odası halı modelleri ve fiyatlarıyatak odası halısıyatak odası halıları modelleriyatak odası için halı modelleriyatak odası halısı fiyatlarıyatak odası halıyatak odası halısı modelleri ve fiyatlarıyatak odası halı fiyatlarıyatak odası halıları fiyatlarımodern yatak odası mobilya modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.