Yatak Odaları İçin Egzotik Aydınlatma Örnekleri

659

yatak odaları aydınlatmaları modelleri çeşitleri örnekleri resimleri tasarımları en güzel şık 2013

evinizi döşerken yatak odası

Yatak odaları gün boyunca zamanımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz mekandır. En azından 6 saat uyuyanlar için bile olsa genel olarak en çok vakit yatak odasında geçiyor. Bu yüzden yatak odası dekorasyonuna gereken önemi de vermek gerekir. Dekorasyon ve mobilya seçimi bir yana aydınlatmalar çok önemli bir yere sahiptir. Size ufak bir sır vermek istiyorum. Aydınlatmalar odanın daha büyük görünmesinde belirleyici bir unsurdur. Aydınlatma yeterli derecede yapılmışsa odanız daha ferah ve olduğundan daha geniş görünür. Ama asıl önemli olan ise yatak odanıza yakışacak nasıl türde bir aydınlatma yapmak. Bu konuda renklendirme de büyük bir önem taşır. Yani odanızın uyumuna göre ışığın rengini seçebilirsiniz. Örneğin en çok tercih edilen renklerden biri kırmızı diğeri ise mavidir. Çok tercih edilmesinin en önemli sebebi ise her giriği ortama uyum sağlamasıdır. Tabi sizin istediğiniz farklı tasarımlar ve farklı aydınlatma türleri de olabilir. Kafanızdaki fikirleri uygulamadan önce sizler için incelediğimiz aydınlatma modellerine göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Oturma Odası ile Sadeliğin Keyfini Sürün başlıklı makalemizde beyaz oturma odaları ve en güzel oturma odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

yatak odasi aydinlatmayatak odasi aydinlatmalarioturma odasi lambalarievim sahane yatak odalariegzotik yatak odalarıyatak odasi lambalariyatak odasi tavan dekorasyonudeniz kabuğu rengi marshall boya da nasıl gösteriliregzotik aydınlatma tasarımlarıekzotik yatakodalari,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.