Varak Ayna Modelleri 2014

1377

Varak ayna modelleri 2014, 2014 varak ayna modelleri, varak ayna çeşitleri, en güzel varak aynalar, en şık varak ayna modelleri, modern varak ayna modelleri, özel varak ayna modelleri, tasarım varak ayna modelleri, 

Varak ayna nedir? Görselliğindeki ihtişamı ile diğer aynalarından ayrılan bir ayna çeşidi olup, Farsça da ”yaprak” anlamına gelen kelime sonradan Osmanlı döneminde Türkçeye kazandırılmıştır. Arapçada kağıt, yaprak anlamına gelen varak kelimesinin çoğulu kağıtlar anlamına gelmektedir. Günümüzde de belgenin tekili için ”evrak” kelimesi olarak kullanılmaktadır.  Altın şeridinin ince tirşeler (parşömen) ca sığırın kör bağırsağından elde edilen zarlar arasında dövülerek şeffak yapraklar haline getirilmesine ”altın varak” deniliyor. Tarihte varlık ve kudreti temsil eden altın, ilk çağlardan beridir değerli bir maden olma özelliğini günümüze kadar taşımıştır. Dekorsaati.com ekibi olarak sizler için hazırlamış olduğmuz en güzel varak ayna modelleri ve normal ayna modellerinden oluşan resim galerisini hep birlikte incelemeye ne dersiniz?

varak ayna modelleri (12)

Varak Ayna Modelleri 2014 Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Salon Ayna Modelleri 2014 başlıklı makalemizde 2014 dekoratif ayna modelleri, ayna dünyası ve ayna modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

turkuaz halı modelleribanyo lavaboyatak odası için boya rengiayna dunyasivarakli ayna modelleri fiyatlarıen luxs amerikan mutfaklarvarak ayna satışşeffaf varak renk kataloğuvarak ayna modelleri ve fiyatlarıdekorsaati com ayna,3 thoughts on “Varak Ayna Modelleri 2014

  1. Admin Yazar

   Sayın Gülşen Hocaoğlu,
   Dekorsaati.com sitesi olarak herhangi bir ürün satışı yapmıyoruz. Sitede görmüş olduğunuz bütün konular sizlere fikir vermek, ev ve ofis dekorasyonunuzu yaparken size yol göstermek amacı ile paylaşılmış konulardır. İlginiz çok teşekkür ediyoruz. İyi geceler…

   Yanıtla
 1. ZHAO

  Dear Valuable Customers

  Thanks for your kind attention to this email.

  Please visit our new website: http://www.china-goldleaf.com

  May we briefly introduce ourselves that we are a large leading manufacturer of genuine gold leaf (12kt,18kt,22kt,23kt,23.5kt,23.75kt,24k in all size),imitation metal leaf,agate burnishers,gilded size, gold leaf wallpaper , gilded project in china, established for more than 15 years. Our products are exported worldwide. For more information of our company .

  For more than 15 years YongLoong has served the Gilded & Artists Industry with a range of the highest quality products at competitive price .We are a old manufacturer and supplier of genuine gold leaf , genuine silver leaf , imitation gold leaf, imitation silver leaf, pure copper leaf, edible gold leaf, edible silver leaf ,variegated metal leaf . Now we are near 20 high-tech leaves-beating machines ,near 50 employees are dedicated in developing our company into a better future with their great endeavor and creativity.

  Today gold leaf products can be used for hand carved picture frames, restorer , decoration of modern top-grade buildings, walls design like murals fresco , colonnades and ceilings of hotels . We have more new products in gold leaf wallpaper ,gold leaf mosaic tiles glass ..

  Since the very first day that our business was launched, we have adhered to the principle of “Integrity, Credibility and Win-Win Success”. If you any question or requirement please e-mail to me & visit our website !! We welcome you visit our factory !!

  The 24K pure gold leaf have Australia Laboratory Report. We can assure gold lead purity in 99.2-99.5%.Because we have purchase gold material from Shanghai Gold Trading .That’s country government company , So can guarantee gold have good quality .

  Thank you very much so that I could give you the competitive price.

  If you have any inquiry for the leaves, please do not hesitate to let us know.

  Your prompt reply would be appreciated. Look forward to hearing from you soon.

  Best Wishes.

  ZHAO

  Nanjing YongLoong Gold Leaf Arts Co.,Ltd .
  Address : #1 Longtanxingcun,longtan Town,Qixia Distrcit ,Nanjing-211100,China.
  Post Code :211100 .
  Contact Name :Zhao Biao .
  Phone:0086-25-66037102
  Mobile Phone :(0)13851909071.
  Fax: 0086-25-52165426
  http://www.china-goldleaf.com
  E-mail : zhaobiao@vip.163.com
  chinagoldleaf@hotmail.com

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.