Uzaktan Kumandalı Avizeler ile Rahat Edin!

1696

Eski tarz avize modelleri artık geride kalmak üzere. Yavaş yavaş herkes teknolojik sisteme geçiyor. Teknoloji çağında olduğumuzdan dolayı evdeki her şeyin teknoloji ile sağlanması mümkün. Bu aileye bir yenisi yani avize modelleri de eklendi. Kim derdi ki avizeleri ve lambaları oturduğumuz yerden kontrol edebileceğiz. Ama insanoğlu her şeyin üstesinden geliyor. Ayrıca kumandalı avizelerin özelliği sadece tek bir ışık vermek değil. Ortalama üç ayrı ışık seçenekleri de mevcut.

Beyaz, sarı mavi gibi üç ayrı rengi ister ayrı ayrı isterseniz de bir arada açabilmeniz mümkün. Özellikle de yatağınızda tam uykunuz geldiği zamanki o üşengeçlik yok mu! İşte tam bu noktada çok işe yarayan bir icat diyebiliriz. Yattığınız yerden kumanda ile ışığı söndürüp uykunuzu bölmeden yatabilirsiniz. Görüntü olarak da normal avize modellerden hiç bir farkı yok. Bu tasarımlar da en az onlar kadar çok şık ve modern bir görünüme sahip. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz uzaktan kumandalı modern avize modellerini hep birlikte gözden geçirelim.

KUMANDALI AVİZE MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2014 Ferforje Ayna Modelleri başlıklı makalemizde 2014 ayna modelleri, 2015 ayna modelleri ve ferforje ayna hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

kumandalı avizekumandalı avize nasıl bağlanıruzaktan kumandalı avizelerkumandalı avize bağlantısıledli kumandalı avize elektrik bağlantısıavize kumandası nasıl bağlanıravize kumandası nasıl takılırkumandalı avize çeşitleri2015 sarkıt lamba modellerkumandalı avize modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.