Ters Duvar Saatleri İle Farklı Yolculuklara Çıkın!

662

ters duvar saatleri modelleri çeşitleri fiyatları ne kadar dekoratif en güzel yeni sezon 2013 2014

2013 ters duvar saatleri

Evde aksesuar olarak kullandığımız saatler evlere göre değişik tasarımlar sunabiliyor. Saat modelleri olarak birbirinden güzel ve şık saatler bulunabiliyor. Şimdi sizlere ilginç bir kaç saat modeli sunmak istiyorum. Ama sunacağım saat modelleri bildiğiniz saatlerden biraz daha farklı. Bu saatlerde zaman tam tersine akıyor. Evet. Yanlış duymadınız! Normalde akrep, yelkovan ve saniye sağa doğru giderken şimdi sizlere sunacağım saatlerde sola doğru gidiyor. Tasarımda değişiklik ve modern bir görünüm sağlamak istiyorsanız bu saat modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca gelen misafirlerinizi de şaşırtabilirsiniz. Dekorsaati.com olarak sizler için incelediğimiz şık saat modellerini sizlere sunmak istiyoruz. Buyurun isterseniz bu şık tasarımlara hep birlikte bakalım.

ters duvar saati çeşitleri

ters duvar saatleriters duvar saati

Bir önceki yazımız olan Aydınlatma Modelleri (istikbal-Deco) başlıklı makalemizde abajur modelleri, aydınlatma modelleri ve deco aydınlatma modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

resimli duvar saatiduvar saat çeşitleriduvar saat çeşitleri ve fiyatlarıters duvar saati modelleriduvar saatleri fiyatıters saatlerin anlamları 2014saat çeşitlerisaatlerin ters anlamlarıtersine duvar saatimarjinal duvar saatleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.