Tek Kişilik Yatak Odası Modellleri

tek kişilik yatak odası modelleri çeşitleri örnekleri resimleri fiyatları tasarımları en güzel modern 2013

2013 yatak odası takımları

Tek kişilik yatak odaları genelde genç odası için kullanılır. Çift kişilik yatak odaları kadar ilgi görmez. Büyük çoğunluk ilgi göstermese de gösterenler yok değil. Bu yüzden siz değerli dekorsaati.com takipçileri için birbirinden güzel tek kişilik yatak odası takımlarını inceledik. Dekorasyonda dikkat edilmesi gereken başlıca kurallar vardır. Aslında kural demeyelim de yaparsanız daha hoş bir görünüm elde edersiniz diyelim. Çünkü kural deyince insan kendini yapma zorunluluğunda hissediyor. İnsanları da istemediği bir tasarıma itmek istemeyiz. Odanızı dekore ederken önce seçeceğiniz mobilya ile duvarınızın rengi ile uyumlu olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Çünkü bir dekorasyonda uyum çok önemlidir. Daha sonra olmazsa olmaz dediğimiz yatağın sağına veya soluna yerleştirdiğimiz komidin modelleri. Komidin seçimi ise yatağınızın dekoruna bağlı olarak klasik veya modern tercihler yapılabilir. Her ikisi de çok hoş bir görünüm sağlayacaktır. Ayrıca zemine ise çok şık küçük bir halı veya kilimle eksiğini de kapatabilirsiniz. Etrafa da çok hoş küçük aksesuarlar ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizler için incelediğimiz modellere bir göz atalım.

genç odası tek kişilik karyola fiyatı tek kişilik oda takımları tek kişilik yatak fiyatları tek kişilik yatak oda takımları tek kişilik yatak odaları tek kişilik yatak odası yatak odası takıkmları

Bir önceki yazımız olan Modern Baza ve Yatak Başlıkları 2013 başlıklı makalemizde baza başlıkları ve en güzel yatak başlıkları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir