Tasarım Harikası İphone 6

iphone 6 tanıtımı video beyaz ne zaman çıkacak fiyatı ne kadar siyah videosu video tanıtım özellikleri

iphone 6 özellikleri
iphone 6 özellikleri

İpohone 5 in ardından merakla beklenen iphone 6 ile ilgili haberler hızla yayılmaya başladı. İphone severlerin 5 serisinin fazla tatmin etmemesi üzerine gözler iphone 6 üzerine dikildi. İphone 6 hakkında inanılmaz özellikler sevenlerini bekliyor. Yeni tanıtım videosu ile hayranlarıyla buluştu. Gerçekten yılın harikası diyebileceğimiz muhteşem özellikleri barındırıyor. Öncelikle hayran bıraktıran iki noktası var. Birincisi arka iki taraflı

ışıklar ile oluşan muhteşem büyük bir klavye. İkincisi de ön iki ışıktan çıkan devasa projektör işlevi gören kaliteli bir görüntü. Projektör özelliği ile ekranı duvara yansıtıp önden çıkan klavyesi ile de bilgisayar gibi kullanma şansına sahip olacaksınız. Fiyatı ise henüz saklı tutuluyor. Henüz iphone 6 ya dair bir bilgiye ulaşılmadı. Tanıtım videosunun da linkini aşağıda sizler için paylaşacağız. Linke tıklayıp bu eşsiz telefonun özellikleri hakkında görüntülü bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Yeni bilgiler elimize ulaştıkça dekorsaati.com olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz. Buyurun isterseniz şimdi de iphone 6 ile ilgili görselleri inceleyelim.

apple iphone 6
apple iphone 6
iphone 6 nasıl olacak
iphone 6 nasıl olacak
iphone 6
iphone 6

 

İphone 6 Tanıtım Videosunu İzlemek İçin Buraya Tıklayın

Bir önceki yazımız olan Yumurtalarınızın Nasıl Olacağına Siz Karar Verin! başlıklı makalemizde modern yumurta pişirici, yumurta pişiren alet ve yumurta pişiren makine hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir