Şirin Çaydanlık Modelleri 2013

1275

hayvanlı çaydanlık modelleri ördekli inekli kedili çaydanlıklar çeşitleri tasarımları en güzel modern şık dekoratif 2013 2014

şirin çaydanlık modelleri

şirin çaydanlık modelleri

Ülkemizde en çok sevilen ve çok fazla tüketilen içecekler arasında çay ön sıralarda yer alıyor. Kahvehanelerin sayısı neredeyse insanlardan fazla olacak. O derece sevilen bir içecek olduğu için bulunmadığı ev ve işletme yoktur. Hatta gittiğiniz ev ve iş yerlerinde ne içersiniz değil de çay içer misiniz diye sorulur. Tabi en önemlisi de evlerde bulunmaz olmaz. Çayı servis ederken de ev içinde çaydanlık ile birlikte servis yaparız. Misafirleriniz ve sizler için şık bir çaydanlığa ne dersiniz?

Sizler için incelediğimiz çaydanlık modelleri şıklığı yanında çokta şirin bir görsele sahip. Birbirinden şirin hayvan figürleri ile şekillendirilmiş ve sizlerin hizmetine sunulmuştur. Ördek, zürafa, inek gibi birbirinden şirin modelleri ile mutfağınıza renk katacaktır. Sizler de benimle aynı fikirde iseniz o halde buyurun dekrosaati.com olarak sizler için incelediğimiz modellere hep birlikte bir göz atalım.

dekoratif çaydanlık modelleri

dekoratif çaydanlık modelleri

en güzel çaydanlık modelleri

en güzel çaydanlık modelleri

en güzel çaydanlıklar

en güzel çaydanlıklar

hayvanlı çaydanlıklar

hayvanlı çaydanlıklar

inek çaydanlık modeli

zürafa çaydanlık modelleri

zürafa çaydanlık modelleri

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Yastık Modelleri başlıklı makalemizde 2013 yastık modelleri, 2014 yastık modelleri ve dekoratif yastık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

inekli çaydanlıkçaydanlıkçaydanlık modellerikedili çaydanlıken güzel çaydanlik modelleriinekli çaydanlıklarhayvanli caydanlikinek çaydanlıken güzel çaydanlıklarhayvanli caydanliklar,5 thoughts on “Şirin Çaydanlık Modelleri 2013

  1. Admin

   Sayın Züleyha Battal,
   Bu konuyu sizlere model konusunda fikir vermek amacı ile yazarlarımız tarafıdan sitemize eklendi. Bu ürünlerin satışını yapmıyoruz. size yardımcı olamadığımız için üzgünüz. İyi günler dileriz.

   Yanıtla
  1. Admin

   Sayın Hanife Akbulut,
   İstemiş olduğunuz çaydanlık modelini sitemizde tanıtmak amacı ile paylaştık. Herhangi bir ürün satışı yapmadığımızı belirtir iyi günler dileriz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.