Simli Derz Dolgu İle Eviniz Parlasın

1869

Öncelikle derz dolgu nedir? sorusunu cevaplamak istiyoruz. Derz, boşluk anlamına geliyor. İki tuğla arası ya da iki fayans arasında bulunan küçük boşluklara derz adını veriyoruz. Dolgu da sizlerin de anlayacağı gibi o boşluğu dolduracak alçı, sıva, çimento gibi malzemeler ile kapatılmasıdır. Kısaca bu işleme derz dolgu adı veriliyor.

Tabi en çok kullanılan ve normal rengi olan beyazdır. Bu görüntü bazı alanlarda hoş durmayabilir. Tabi çoğu kişi görüntüye o kadar da önem vermediği için şimdiye kadar sıkıntı olmamıştır. Şu sıralarda ise bu malzemenin simli olan modelleri piyasaya çıktı. Gerçekten özellikle fayans aralarına uygulandığında çok şık bir görüntüye ulaşılıyor. Uygulayacağınız yer simli özelliği sayesinde parlak ve çekici bir özellik kazanıyor. Siz değerli misafirlerimiz için dekorsaati.com ekibi olarak bir kaç görseli sizler için inceledik. Buyurun isterseniz şimdi de hep birlikte bir göz atalım.

SİMLİ DERZ DOLGU ÖRNEKLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Banyo Duvar Kağıdı Modelleri 2021 başlıklı makalemizde 2021 banyo duvar kağıtları, banyo duvar kağıdı modelleri ve banyo için duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

simli derz dolgu nasıl yapılırsimli derz dolgu kalemisimli derz dolgu fiyatısimli derzsimli derz dolgusu nasıl yapılır2014 farklı iç kapı modelleriDERZ DOLGU RENKLERİkalekim simli derz dolgususimli derz kalemiderz renkleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.