Silverline Ankastre Modelleri ile Mutfağınız Genişlesin

664

1994 yılında Merzifon Organize sanayi bölgesinde küçük bir işletme olarak açılmış olan Silver markası, bugün dünya markası olma yolunda hızla büyüyor. ISO 9001, CE ve daha birçok kalite belgesine sahip marka Türkiye ve Avrupa pazarında aranan ürünleri ile göz dolduruyor. Ankastre üretiminin yanında buzdolabı, fırın, kahve makinası ve daha bir çok ürün üreten firma Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinin bir çoğuna ihracat yapıyor. Servis ve satış noktaları ile Türkiye’nin her noktasına girmeyi başaran firmanın yeni ürünlerinden birkaçını dekorsaati.com ekibi olarak sizler için inceledik.

silverline (4)

Silverline ankastre ürünlerden oluşan resim galerisini sizler için hazırladık.

Bir önceki yazımız olan Akım Korumalı Priz ile Cihazlarınız Koruma Altında başlıklı makalemizde akım karuyucu priz, akım korumalı priz ve akım koruyucu priz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

ankestralarsilverline set üstü ocak modellerisilverline ankastre örnek yazısılverlıne 3lü ankastre modellerisilverline 2014 ankestra set modelleriset üstü davlumbaz fiyatlarıhomail 2015 model ankestralar üçlü seten güzel ankestralardavlumbaz setleri çeşitleriDavlumbaz modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.