Silikonlu Boya Renk Kartelası 2020

Silikonlu Boya Renk Kartelası, Filli boya Silikonlu Boya Renk Kartelası, Marshall boya Silikonlu Boya Renk Kartelası, Dyo Silikonlu Boya Renk Kartelası, Fawori Silikonlu Boya Renk Kartelası

Su bazlı bazlı boyalar çıkmadan önce duvarlara bezir yağı ile bir macun çekilir, ardından tiner bazlı yağlı boya iç duvarların boya işlerinde kullanılırdı. Yağlı boya sağlıklı olmadığından ve tiner kokusunun insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkileri ortaya çıktıktan sonra boya firmaları bir alternatif boya üretimine geçmek için araştırmaya başladılar.

Günümüzde kullanılan boyalar çok daha sağlıklı çünkü tiner yerine su ile inceliyor ve vücuda zararlı kimyasallardan arındırılan bu boyaları çocuk odalarına, salon veya oturma odası dahil evinizin her bölümüne güvenle uygulayabilirsiniz. Dekorsaati.com ekibi olarak silikon esaslı boya renk kartelasında yer alan renkleri görmek için aşağıda yer alan resim galerisini inceleyebilirsiniz.

2020 Silikonlu Boya Renk Kartelası

 

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Boya Renkleri 2020 2021 başlıklı makalemizde 2021 yatak odası renkleri, yatak odası boya dekorasyonu ve yatak odası boya renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir