Şık Zemin Kilimleri 2013

şık zemin kilimleri örnekleri resimleri tasarımları en güzel yeni sezon 2013

2013 kilim modelleri

Evinizin odalarına özellikle salon bölümüne çok yakışacağını düşündüğümüz kilim modellerini sizler için inceledik. Gerçekten hepsi de birbirinden güzel ve şık. Genel de ahşap veya parke ile döşenen evler sade bırakılıyor. Bu genellemeye bir son vermek gerekmez mi sizce de ? Muhtemelen sizler de benim gibi düşünüyorsunuz. En azından muhteşem kilim örneklerini gördüğünüz takdirde fikriniz değişecektir. Eskiye bağlı kalmayın. Her şey gibi sizin de ve evinizin de değişmesi gerekiyor. Bu değişime zeminden başlamaya ne dersiniz ? Cevabınız evet ise sizler için örnek modellerini sergilediğimiz kilimleri görmeden karar vermeyin. Evinizin rengine veya zemininizin desenine göre seçiminizi yapabilirsiniz. Sadece bu kilimler için söylemiyorum. Genel olarak da seçim yaparken önce göze hitap eden modellere yönelin. Gözünüze şık ve güzel geliyorsa daha sonra kalitesini kontrol edin. Bu iki sınavdan geçiyorsa gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Lafı daha azla uzatmadan sizler için incelediğimiz zemin kilimlerini sizlere sunak istiyorum. Buyurun hep birlikte inceleyelim.

en güzel kilim modelleri en güzel kilimler en şık kilimler kilim çeşitleri 2013 kilim çeşitleri kilim modelleri kilim tasarımları kilim LargeRedRug

Bir önceki yazımız olan Padişah halı alın duvardan duvara döşeyin başlıklı makalemizde 2013 padişah halı modelleri, en güzel padişah halı modelleri ve en şık halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir