Sarı Oturma Grupları 2013

953

sarı renkli oturma grupları koltuk takımları modelleri çeşitleri fiyatları tasarımları en güzel yeni sezon modern 2013 2014

 

sarı koltuk takımları

sarı koltuk takımları

Yazın gelmesi ile birlikte evlerdeki renkler oldukça değişti. Daha canlı cıvıl cıvıl renkler kullanılmaya başlandı. Bu sezonda göze çarpan renklerden biri de sarı olduğu görülüyor. Özellikle oturma gruplarında, koltuk takımları ve kanepe modellerinde rastlayabilirsiniz.

Böylesine bir ilgi karşısında bizler de dekorsaati.com olarak en güzel, en şık ve en modern tasarımları sizler için inceledik ve sizlerin beğenisine sunduk. İncelemiş olduğumuz bu tasarımları buyurun isterseniz bir de hep birlikte gözden geçirelim.

                                               SARI OTURMA GRUPLARI İLE İLGİLİ GALERİ BÖLÜMÜ

Bir önceki yazımız olan Araba Görünümlü Harika Mobilyalar başlıklı makalemizde araba görünümlü koltuklar, araba koltuklar ve araba yataklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

oturma grubu modellerisarı koltukla nasıl dekardyonyeşil sarı koltuk takımlarımodern renkli oturma gruplarısarı koltuklarİSTİKBALDEKİ YENİ YEŞİL SARI OTURMA GRUBUevdea da pastel renkli oturma gurubu koltuksarı kahve oturma grubu dekorasyonuSARI KOLTUK DEKORASYON FİKİRLERİsarı koltuk takımları,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.