Salonumu Nasıl Dekore Edebilirim

1295

En güzel salon dekorasyonu, Salon dekorasyon fikirleri, Salonumu dekore ederken nelere dikkat etmeliyim?

Bir çok insan tarafından sadece özel günlerde kullanılsa da dekorasyonuna en fazla önem verilen evin bölümü neresidir diye sorsalar, bir çoğu evin salon bölümüdür der. Salon dekorasyonunu yaparken öncelikle duvarlardan başlamak lazım, duvarlarınızı özel bir mat boya ve boya ile birlikte duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz.

Kalitesiz nahoş bir duvar kağıdı kullanacaksanız sadece boya kullanın derim. Salon için kullanacağınız duvar kağıdı salon perde, halı ve koltuk takımınız ile uyumlu bir desen olmalı.

Avangard bir salon mobilyası ile döşenen salonlarınız için özellikle italyan duvar kağıtlarından salonunuza uyan bir modeli seçmelisiniz. Güzel bir asma tavan modeli seçerek salonunuzun duvar ve tavan dekorasyonunu birbirine uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

Salonunuzda küçük derinlikler veya farklı bir niş modeli koyabileceğiniz bir bölüm var ise alçıpandan yapılmış farklı bir niş modeli ile duvar dekorasyonunuzu farklı bir tasarım yapabilirsiniz. Bir çok kişi tarafından yapılmış salon dekorasyonu görsellerini aşağıdaki resim galerisini tıklayarak resimleri büyütebilir ve galeri şeklinde gezebilirsiniz.

Salon dekorasyonunda farklı bir mimari çalışması

Salon dekorasyonunda farklı bir mimari çalışması

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Kristal Sofra Takımları başlıklı makalemizde 32 parça kristal sofra takımları, En güzel kristal sofra takımları ve kristal altın işlemeli sofra takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

salondakı kalıfersuslenır petekleı nasılsalondakı sutun nasıl dekore edılırsalonu nasıl dekore edebilirimsalonumu nasıl dekore etmeliyimsalonumu nasılevin salonunu dekore etmek iç mimarduvara duvar kağıdı nasıl dekor edebilirimdekoratif nişler nasıl dekore edilirsalonunu dekore et28 metrekare salon nasıl dekore edilir,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.