Salonlara Özel Asma Tavan Modelleri

1381

Özellikle kalabalık ailelerin veya kalabalık bir misafir topluluğunda oturmak için tercih edilen yer salonlardır. Oturma odalarına göre daha büyük ve geniş olması açısından bu bölüm daha kullanışlıdır. Bu yüzden salon dekorasyonuna ayrı bir önem göstermeliyiz. Özellikle salonlar için yapılan asma tavan modellerini sizler ile paylaşmak istedik. Salonlara özel akustik diye adlandırılan bir asma tavan modelli kullanılmaktadır. Akustik asma tavanların en büyük özelliği de sesin daha çok yayılmasıdır.

Yani eski zamanlarda büyük kapalı mekanlarda tercih edilen bir yöntemdir. Çünkü eski yıllarda hoparlör gibi aletler olmadığından dolayı bu yöntem çok kullanılırdı. İSizler de bu yööntemi salonlarınızda kullanarak kalabalık ortamlarda bile sesin daha iyi yaılmasını sağlayabilirsiniz. Tabi bu asma tavanlar da eskisi gibi değil, daha şık ve daha modern tasarlanıp uygulanmaktadır. Buyurun isterseniz şimdi de dekorsaati.com ekibi olarak sizler için incelediğimiz akustik asma tavan modellerine hep birlikte bir göz atalım.

SALON ASMA TAVAN MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan En Güzel Müstakil Ev Resimleri başlıklı makalemizde müstakil ev dekorasyonları, müstakil ev görselleri ve müstakil ev modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

l salon asma tavan modelleriasma tavan modelleri salon degisik modelleresli tavan modellerisalon esli asma tavan modelleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.