Rengarenk Banyo Örnekleri

759

renkli banyo modelleri örnekleri resimleri tasarımları en güzel yeni sezon modern şık 2013 2014

banyo renkleri nasıl olmalı

banyo renkleri nasıl olmalı

Yeni sezonda banyolara renk geliyor. Genelde tek renk kullanılan banyolar artık rengarenk modelleri ile karşımıza çıkıyor. Bu demek olmuyor ki boya olarak bir kaç çeşit renk kullanacaksınız. Renkli bir banyo yaratmanın farklı yöntemleri de var. Mesela banyonuzun duvar renkleri mavi olsun. Kullandığınız paspas kırmızı, havlunuz yeşil, banyo aksesuarlarınız beyaz, banyo dolaplarınız farklı renkler.

Yani her bir parçanız farklı ama bir o kadar da uyumlu renkler olması renkli bir banyoya sahip olmanız için yeterli. Aklınız bu işe yattıysa sizlerin bu örnekleri daha iyi pekiştirmeniz açısından sizler için incelediğimiz görselleri sizlere sunmak istiyorum. Buyurun isterseniz dekorsaati.com olarak incelediğimiz modelleri hep birlikte gözden geçirelim. Modeller arasından beğendiğiniz olursa sizler de aynı model üzerinden gidip kendi banyonuzu da aynı şekilde tasarlayabilirsiniz.

banyo duvar renkleri nasıl olmalı

banyo duvar renkleri nasıl olmalı

banyo rengi örnekleri

banyo rengi örnekleri

rengarenk banyo modelleri,

rengarenk banyo modelleri,

rengarenk banyo tasarımları

rengarenk banyo tasarımları

rengarenk banyolar

rengarenk banyolar

renkli banyo modelleri

renkli banyo modelleri

renkli banyo resimleri

renkli banyo resimleri

renkli banyo tasarımları

renkli banyo tasarımları

Bir önceki yazımız olan Mersin Boya Asma Tavan Seramik Mobilya Tamirat Tadilat Şirketi (Yonca Dekorasyon 0544-306 72 02)) başlıklı makalemizde anahtar teslimi inşaat işleri mersin, asma tavan işleri mersin ve boya işleri mersin hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

renkli banyolarbanyo renkleri nasıl olmalıdekorsaati bonyoşarabi rengi duvar2014 banyo renkleribanyo dolabı nasıl olmalırenkli banyo modellerişarabi rengiyeni ev bonyo renkleri,2 thoughts on “Rengarenk Banyo Örnekleri

  1. fatma aydın

    merhaba,

    banyok fayanslarımı beğenmiyorum değiştirmek istiyorum ama kırmadan. bu fayansların üzerini kağıt ile kaplayabilirmiyim? bu kağıtlar suya fayanıklımıdır? kimden nasıl bilgi ve destek alabilirim

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.