Pierre Cardin Halı Modelleri 2013

751

2013 pierre cardin halı çeşitleri

Giyim, mobilya, saat, gelinlik, eşarp gibi bir çok üründe adını duyuran ve zirveye yerleşen pierre cardin şimdi de halı modelleri ile yükselişe geçti. Şık tasarımları ile dikkat çeken pierre cardin modern halı trendi ile bütün ilgiyi üzerinde topluyor ve toplamaya da devam ediyor. Çıkardığı bütün ürünlerde başarılı olduğu gibi halı ürünlerinde de başarısını sürdürmeye devam ediyor. Bu büyük başarısının sırrı nedir bilinmez ama böylesine büyük bir ilgiyi hak ediyor doğrusu. Zirveye doğru ilerleyen pierre cardin sizce diğer rakiplerini devirip zirveye oturacak mı? Bunu hep birlikte bekleyip göreceğiz. İsterseniz şimdi dekorsaati.com olarak sizler için incelediğimiz pierre cardin halı modellerine bir göz atalım.

Bir önceki yazımız olan İstikbal Halının 2013 Avangart Koleksiyonu başlıklı makalemizde avangart, avangart halı ve avangart koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

pierre cardin halı resimleripierre cardin halı 2013 kataloğupıerre cardin tüm hali modelleriHALI MODERNpierre cardin avangart hali modelipierre cardin yazlık halipierre caredin halıpiyer carden halıplercardine halı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.