Perde Seçimi için İpuçları (Perde Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar)

610

Perde Seçimi için İpuçları, Perde Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar, Perde nasıl seçilir, perde seçerken nelere dikkat etmeliyiz, perde seçimi, güzel bir perde için nelere dikkat edilmeli, perde seçimi için dikkat edilecek noktalar

 

1) Yazlık ve Kışlık perdeleri ayrı ayrı mevsimine uygun olarak kullanarak mevsimine uygun renk seçerek evinizin havasını değiştirebilir. Yazlık ve kışlık perdeleriniz ile hep aynı ev dekorasyonu yerine değişken ve zevkinize uygun renk ve model perde alarak ev dekorasyonunuza canlılık katabilirsiniz.

yazlık perde modeli

yazlık perde modeli

 

Kışlık perde modeli

Kışlık perde modeli

2) Desenli Perde Seçerek evinize farklı bir stil yaratabilirsiniz. Koltuk modelinizde veya evinizde bulunan berjer veya mobilyalarınız ile uyumlu  bulunan deseni perdelerinizde de kullanarak iyi bin kombin yapalirsiniz. Evinde country stilini uygulayanlar desenli perdeleri mutlaka dekorasyonunda kullanmalı.

Desenli Perde Modelleri

Desenli Perde Modelleri

Desenli Perde Modelleri

Desenli Perde Modelleri

3) Evinizde modern bir hava yaratmak ve yer tasarrufu sağlamak için katlamalı veya stor perdeler kullanmalısınız. Yüksek evlerde veya elinizin ulaşamadığı mekanlarınızda motorlu ve kumandalı modelleri seçerek rahat edebilirsiniz.

Katlanabilir Perde Modelleri

Katlanabilir Perde Modelleri

Kumandalı Perde Modelleri

Kumandalı Perde Modelleri

Zebra Stor Perde

Zebra Stor Perde

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Motorlu Perde Sistemleri Modelleri 2013-2014 başlıklı makalemizde 2013 motorlu stor perde modelleri, En güzel motorlu perde sistemleri modelleri 2013-2014 ve en motorlu perde modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

yazlık perde modelleriyazlık ev perde modelleribrillant yatak odası perde modelleriyazlık ev perde modeliyazlık ev için perde seçeneklerilinens katlamali perde modelleridev dekorasyonunda dikkat edilecek hususlaryazlık için perde modelleriperdeseçimindekiipuçlarıev dekorasyon perde seçimi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.