Patchwork modası ile ev dekorasyonu

Patchwork modası ile ev dekorasyonu, patcahwork modelleri, patcahwork ev dekorasyonu, patchwork modası ile dekorasyon fikirleri, patchwork halı modelleri, patchwork örtü modelleri, kırkyama modelleri, kırkyama modeli ile ev dekorasyonu, yeni kırkyama patchwork modelleri, patchwork nasıl yapılır, patchwork örnekleri, patchwork yatak örtüsü, patchwork pano.

Eskiden insanların imkansızlıklardan dolayı evde kalmış kumaş parçalarını bir araya getirip dikmek koşulu ile kilim,yemek örtüsü, yatak örtüsü, minder kılıfı, yatak veya yorgan kılıfı yaptıkları ve kırkyama denilen bu yöntem şimdilerde moda oldu. Bir zamanlar insanların yırtık kotları fakirliğin sembolü haline gelmişti. Şimdilerde ise zenginlik belirtisi olmuş durumda. Bana göre bulunduğu durumun, içinde bulunduğu zenginliğin sınırlarını zorlayan milyonerler farklı görünmek adına her defasında yeni bir akım başlatarak modaya yön veriyorlar. Bütün zenginlerin evlerinde fiyatını bilmediği pahalı mobilyalar ve halılar yerine, farklı kumaşların bir araya gelmesi sonucu yapılmış bir Patchwork koltuk takımı çok daha ilgi çekici ve konuşma konusu olduğu için mi acaba patchwork moda haline geldi? Dekorsaati.com ekibi olarak Patchwork modası ile döşenmiş ev dekorasyon fikirlerinden oluşan güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık. Hep birlikte incelemeye ne dersiniz ?

Bir önceki yazımız olan Selim beyin tasarımları (Evim Şahane) başlıklı makalemizde en güzel evim şahane tasarımları, en şık evim şahane tasarımları ve evim şahane ev tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir