Oturma Odası Renk Kombinasyonları ile Dekorasyon

566

Oturma odası kışın gelmesi ile birlikte en çok kullanılacak bölüm olduğundan dolayı iç dekorasyonunu yaparken zevkinizi resmen konuşturmanız gerekir. En fazla zaman geçirdiğiniz evin bu bölümünün dekorasyonu özel olmalı ki içeride geçirilen zamanlar keyfe dönüşsün. Oturma odası kültürü ülkemizde gereken önemi görmüyor diye düşünüyorum. Atılacak veya genellikle eski oturma gruplarının atılı olduğu bu alanlar, genellikle salon takımları yenilendiği zaman eskiler buraya geçer. Bu alışkanlıkları değiştirmeniz gerekir.

En fazla kullandığınız bu alanları dekore ederken rahat edebileceğiniz, uzanabileceğiniz, bol minderli ve bol yastıklı oturma gruplarını tercih edebilirsiniz. Hatta güzel ve modern bir şömine de düşünürseniz tadından yenmez.

Oturma odası dekorasyonunda en fazla tercih edilen renk kombinasyonlarından oluşan güzel bir resim galerisini de sizler için hazırladık. Bu resimlerden almış olduğunuz ilham ile oturma odanızı daha güzel dekore etmeniz dileği ile şimdiden kolay gelsin.

Oturma Odası Renk Kombinasyonları Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2020 Boya Badana Renkleri ve Renk Kataloğu başlıklı makalemizde 2020 boya badana renkleri, 2020 ev badana renkleri ve 2021 boya badana renk kataloğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

oturma grubu renk kombinasyonlarıbej oturma grubu kombinasyonulüks oturma odası kombinasyonoturma grubu ve renkleri resim,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.