Mutfağı Hangi Renge Boyamalıyız

1094

Mutfaklar kısa süreliğine kullanılan fakat eğlenceli ve hoş sohbetlerin yapıldığı yerler olduğundan dolayı enerjisi bol renklerin kullanılmasını öneriyoruz. Kırmızı, turuncu,mavi ve sarı tonlarındaki boya renklerini öneriyoruz. Boya rengini renk kartelasından seçerken mutfaklarda nasıl bir boya kullanmalıyız?

Bunun ile ilgili de sizlere bir kaç önemli detay hakkında bilgi vermek istiyoruz. Suyun ve nemin bol olduğu mutfaklarda kullanılacak boya neme dayanıklı bir boya kullanılmalı, sürekli yemek yapılan mutfaklarda oluşan neme karşılık dayanıklı bir boyanın kullanılması gerekir.

Yemek yediğimiz ve yemeklerin piştiği mutfakların sürekli hijyenik olması gerekir. Kullanılacak boya suya neme dayanıklı ve küf önleyici ve silinebilen bir boyayı tercih etmeniz gerekir. Bir çok insan tarafından tercih edilen mutfak boya renk kombinasyonlarından oluşan resim galerisini inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İKEA MUTFAK DOLABI MODELLERİ 30.06.2015 başlıklı makalemizde 2015 ikea hazır mutfak modelleri, ikea hazır mutfak dolapları ve ikea mutfak dolapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

mutfak hangi renge boyanmalı2016 mutfak renklerimutfak moda renklerimutfak boyamamutfağı hangi renk boyasammutfağa hangi renk boya yakışırmarketler hangi renge boyanmalıenson mutfak renkleri2016 nı mutfakta hangi renkler modatekştil boya mutfagı,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.