Modern ve Klasik Paravan Modelleri 2013-2014

Modern paravan modelleri, klasik paravan modelleri, ferforje paravan modelleri, ev için paravan modelleri, İşyeri için paravan modelleri, paravan çeşitleri, yeni model paravan çeşitleri, son model paravan modelleri, en şık paravan modelleri, giysi değiştirme paravanı, mudo paravan modelleri, katlanır paravan modelleri, büyük paravan modelleri, paravan tarihçesi

Modern Paravan Modelleri
Modern Paravan Modelleri

1980 li yıllarda televizyonda oynanan fransız veya ingiliz filmlerinde bu paravan modellerini gördük. Genellikle Kovboy filmlerinde yatak odalarında bulunan bu paravan modellerinin arkasında elbise değiştirilmek üzere kullanılırdı. Eski tarz paravan modelleri günümüzde dekorasyon amaçlı kullanılmağa başlandı. Yatak odalarında, stüdyo dairelerde veya salonlarımızda dekoratif amaçlı kullanılan bu bölme paravan modellerini dekorsaati.com ekibi olarak sizler için hazırladık. Sizlere geçmişin o nostaljik film sahnelerini ve gençliğinizi hatırlatacak bu paravan modellerini hep birlikte incelemeğe ne dersiniz?

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern Çamaşır Odası Modelleri 2013-2014 başlıklı makalemizde 2013 çamaşır odası modelleri, 2014 çamaşır odası modelleri ve çamaşır odası hakkında bilgiler verilmektedir.

6 Replies to “Modern ve Klasik Paravan Modelleri 2013-2014”

 1. 23 numaralı beyaz yeşil paravan modelinizin fiyatını ve nasıl satın alabileceğimi öğrenmek istiyorum

  1. Sayın Rüya Turna,
   Bu paravan modeli koçtaş ta satılmaktadır. Fiyatı hakkında bilgimiz yok. İyi günler dileği ile.

  1. Sayın Fatma Okumuş,
   Konusunu paylaştığımız paravan modellerini sizlere fikir vermesi açısından internet ortamından bulup paylaştık. Bunun nerede satıldığını bizler de bilmiyoruz. Araştırdık fakat bulamadık. Bulduğumuzda sizlere tekrar mail atarak bilgi veririz. Bu konuyu okuyup nerede satıldığını bilen ziyaretçilerimiz de bu konunun altına yorum yazabilir ve bizler de paylaşırız. İyi günler dilerim.

  1. Sayın Feride Erel,
   Dekorsaati.com sitemiz üzerinden yayınlamış olduğumuz paravan modelleri tanıtım amacı ile sizlere fikir vermek için paylaşılmış olup, sitemiz üzerinden herhangi bir ürün satışı yapmıyoruz. İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir