Modern ve Klasik Dresuar Modelleri

2366

2013 Dresuar modelleri çeşitleri modelleri klasik ve modern dreusarlar.

Dresuar Nedir ? Dresuar nerelerde kullanılır?

Eni dar, tek yüzeyli ahşap veya metalden yapılan ayaklı mobilyalardır. Evlerde kullanıldığında konsol olarak da bilinirler. Evinizde Salon, yatak odası, banyo, hatta en fazla giriş hollerde kullanılmaya başlandı. Çoğunlukla üzerinde çok güzel desenleri olan aynalarla kullanılırlar.

Dresuar modelleri (8)

Evinizin giriş kısmı, yani hol dediğimiz alan dekorasyon açısından çok önemlidir. Evinize gelen misafirleri ve sizi eve ilk girdiğinizde karşılayan bölümdür holler. Bu kısım evin tüm ihtişamını göstermesi açısından ilk izlenimin oluştuğu alandır ve bu yüzden çok iyi dekore edilmesi gerekir. Bu bölümü güzel bir ayakkabılık portmantonun yanında aynalı bir dresuar ile süslemek ilk izlenim açısından çok doğru bir dekor malzemesi olur. Kullanılan dresuarın üzerinde eskilerden kalma bir kaç parça otantik aksesuar ile birlikte kullanıldığında çok daha güçlü bir etki yaratır. Dresuarların  genellikle klasik tarzda imal edilenleri, yani parlak lake boyalar, gümüş rengi, altın rengi ile boyanmış olanları tercih edilmekle birlikte modern çizgileri taşıyan dresuarlarda kullanılıyor. Dresuarın kullanıldığı duvarın boya rengi de çok önemlidir. Dresuarın konulacağı duvar farklı bir renge boyanırsa dekorasyon açısından çok daha güzel bir sonuç ortaya çıkar. Şimdi dekorsaati.com ziyaretçileri için hazırladığımız en güzel dresuar modellerinden oluşan resim galerisini paylaşmak istiyoruz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Ayakkabılık ve Askılık Modelleri başlıklı makalemizde askılık modelleri, ayakkabılık modelleri ve ayakkabılık ve askılık hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

dresuar modelleridresuarmodern dresuarmodern diresuar modelleridresuar çeşitleri ve modelleridresuar çeşitleriaynalı dresuar modelleriklasik dresuar modelleriayakkabılık modelleri ve fiyatlarıdresuar nedir,15 thoughts on “Modern ve Klasik Dresuar Modelleri

  1. Admin Yazar

   Sayın Leyla Emirler,
   Beğendiğiniz 29 nolu dresuarı aşağıda vermiş olduğumuz firmadan temin edebilirsiniz. İyi Geceler dileriz.
   Şirketin İletişim Bilgileri Mobimer

   Yetkili Kişi: Murat Ergin
   Telefon numarası: +90 (0224) 413-50-14
   +90 (0507) 746-51-91
   MSN: mobimerdekor@hotmail.com
   Adres: Özlüce Mahallesi Özenç Sokak No:10/A Nilüfer, Bursa, Türkiye

   Yanıtla
  1. Admin Yazar

   Sayın Sevgi Hanım,
   Dekorsaati.com sitesi olarak herhangi bir ürün satışı yapmıyoruz. Paylaştığımız konular tamamen sizlere fikir vermek amacı ile paylaşılmaktadır. İyi günler dileriz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.