Modern ve Bahçeli Ev Tasarımları

972

Bahçeli ve modern bir eve sahip olmak sanırım herkesin hayalidir. Özellikle apartmanda yaşamış ve kötü komşular ve site sakinlerinin sorunlarından bıkmış olan aileler özellikle böyle bir hayali kurarlar. Herkes nasıl bir eve sahip olmak ister? Kafasında nasıl bir proje var bilmiyoruz ama hayalinizi gerçekleştirmek için sizler için bu konuyu biraz araştırdık ve hoşumuza giden müstakil ve bahçeli ev tasarımlarının dıştan görünümü hakkında sizlere fikir vermek amacı ile bazı görselleri paylaşmak istedik. 

Hem modern hemde kırsal bir hava yaratmak çok daha farklı bir tasarıma imza atmak istermisiniz? Modern bir tasarıma sahip bir ev tasarımının bahçe düzenlemesini yaparken tıpkı kırsal bir evin bahçesinde bulunan aksesuarlara yer verebilirsiniz. Eski bir at arabasını çiçek bahçesi olarak tasarlayabilir, kırık küplerin içine papatyaları rastgele serperek küpten su dökülüyor hissiyatı yaratabilir veya eski bir bisikletin her tarafına saksılarınızı kaynatarak çiçeklik yapabilirsiniz. Eski ve atıl durumda olan araba lastiklerinizden çok güzel bahçe aksesuarları yapabilirsiniz.

Bahçeli ve modern bir ev tasarımı yapmadan önce aşağıdaki resim galerisini incelemenizde yarar var.

 Modern müstakil ev tasarımları (2) Modern müstakil ev tasarımları (1) En güzel bahçeli ev tasarımları (6) En güzel bahçeli ev tasarımları (5) En güzel bahçeli ev tasarımları (4) En güzel bahçeli ev tasarımları (3) Müstakil bahçeli evler (3) Müstakil bahçeli evler (4) Müstakil bahçeli evler (5) Müstakil bahçeli evler (6) En güzel bahçeli ev tasarımları (1) En güzel bahçeli ev tasarımları (2) Müstakil bahçeli evler (2) Müstakil bahçeli evler (1) Modern müstakil ev tasarımları (6) Modern müstakil ev tasarımları (5) Modern müstakil ev tasarımları (4) Modern müstakil ev tasarımları (3)

Bir önceki yazımız olan En Güzel Havuzlu Müstakil Ev Modelleri 2015 başlıklı makalemizde bahçeli havuzlu villalar, bahçeli havuzu ev modelleri ve detached house models hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

modern bahçeli ev,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.