Modern Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Tasarımları 2015

Modern bir ev dekorasyonu yapmak isteyenler için, duvar dekorasyonunda boya yerine duvar kağıdı tercih etmelerini öneriyoruz. Boyada istediğiniz deseni ve rengi yakalamanız pek mümkün değil oysa duvar kağıdında bu durum çok daha rahat. İstediğiniz modelde duvar kağıdını bulabilmeniz mümkün. Günümüzde düz duvar kağıtları yerine ister yerli, isterseniz ithal duvar kağıtları arasından en fazla tercih edilenler üç boyutlu duvar kağıdı modelleridir.

Üç boyutlu duvar kağıtlarının hem sade, hem de manzara şeklinde olanlar tercih edilmektedir. Sade modelleri bir çok kişinin evinde görebilmeniz mümkün, sizler farklı olanı yapın ve salon, oturma odası veya yatak odası tasarımlarınıza uygun olarak imal edilen üç boyutlu duvar kağıtlarından oluşan güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık. İncelemek için aşağıdaki resimlere tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Yeni Model Simli Duvar Kağıtları ile Salon Dekorasyonu başlıklı makalemizde 2015 simli duvar kağıtları, 2015 Yeni Model Simli Duvar Kağıtları ile Salon Dekorasyonu ve en güzel simli duvar kağıdı tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir