Modern Odun Sobası Modelleri

Artık havaların soğuması ile birlikte kışlık hazırlıklar da başladı. Odun veya kömür kullanan insanlar yavaş yavaş sobalarını kurmak ve kışlık odun kömür ihtiyacını almak isteyeceklerdir.

Modern tarzda veya otantik bir ev dekorasyonu yapan insanlar modern bir soba almak isterse diye sizlere örnek bir kaç görseli bir araya getirdik. Eski tip emaye sobalar 500 tl den başlayan fiyatlarda bulmak mümkün ama hem görsel bakımdan, hem de dekoratif durması açısından aşağıdaki resimde yer alan bir soba için en az 5.000 tl’yi gözden çıkarmak lazım. Daha da şık bir soba alayım derseniz bu rakam 50.000 Tl’ye kadar çıkar.

Yayla eviniz veya kışlık olarak kullandığınız müstakil bir eviniz varsa eğer bu sobalar mükemmel bir ısı ve görsel bir şov sunacaktır. Yanan odun ateşini izlemek sizi bilmem ama bana huzur veriyor. Bu sobaların en güzel yanı camlı olmaları, ateşi hem görüyor olmak, hemde ısınmak güzel olsa gerek.

Yaylada dışarda karın altında aileniz veya dostlarınızla güzel bir vakit geçirdikten sonra böyle bir sobanın önünde ısınmak. sıcak bir kahve içmek, sohbet etmeniz, güzel anılar biriktirmeniz için geç değil, inanın hayat zamanı götü geçirecek kadar uzun değil. Güzel günlerde yaşayacağınız ve yaşlanacağınız evleriniz için bir resim galerisi hazırladık. Sitemizden beğendiğiniz sobayı google’den resimlerden aratarak satı alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Akaryakıt istasyonu Tadilatı yapan firma(Mersin Yonca Dekorasyon) başlıklı makalemizde Akaryakıt istasyonu komple tadilat, Akaryakıt istasyonu tadilatı ve mersin akaryakıt firmalarının tadilatını yapan firma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir