Modern Çamaşır Odası Modelleri 2013-2014

Modern çamaşır odası modelleri, en güzel çamaşır odası modelleri, en şık çamaşır odası modelleri, çamaşır odası, çamaşır odası düzenleme, çamaşır odası tasarımları, çamaşır odası nasıl düzenlenir, çamaşır odası şekilleri, çamaşır odası projeleri, 2013 çamaşır odası modelleri, 2014 çamaşır odası modelleri

Modern Çamaşır Odası Modelleri
Modern Çamaşır Odası Modelleri

Evinizin projelerini çizerken bildiğimiz klasik ev projelerinden hariç bir kaç bölüm daha eklemenizde yarar var. Tuvalet, banyo, Salon, Oturma odası ve Yatak odalarından hariç Giyinme odası ve Çamaşır odası şeklinde iki oda daha eklemenizde büyük yarar ve kolaylık var diyoruz. Çamaşır Odasının faydası ıslak hacimlerde yer alan çamaşır ve kurutma makinalarınızın ömrü çok daha azdı, yer darlığından dolayı mutfaklarda veya banyoda bulunan çamaşır makinası ve kirli sepeti dağınık bir yerlerde duruyordu. Çamaşır odası sayesinde çamaşırlarınızı yıkayabilir, kurutabilir ve ütülersiniz. Kirli gelen çamaşırlar temiz bir şekilde bu odadan çıkar. Dekorsaati.com ekibi olarak yeni trend çamaşır odalarının görsellerinden oluşan resim galerisini sizler için hazırladık. Hep birlikte incelemeye ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan 2014 Giyinme Odası Tasarımları başlıklı makalemizde 2013 giyinme odaları, 2014 giyinme odaları ve 2014 giyinme odası örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir