Mersinde Kiralık Soğuk Hava Deposu Odaları

949

Mersinde kiralık soğuk hava depoları, mersinde kiralık soğuk hava depo odaları, mersinde kiralık depolar, mersin merkezde kiralık soğuk hava depoları, kiralık soğuz hava deposu mersin, kiralık en ucuz soğuk hava deposu mersin, mersin yenihal civarı kiralık soğuk hava deposu, mersinde kiralık kuru erzak deposu, mersinde kiralık açık deposu

depo-1B

Mersin merkez Yalınayak mahallesi yenihale 500 mt yakınlıkta 24 saat güvenlik firması tarafından korunan, merkezi kamera ile izlenen firmamıza ait soğuk hava depolarının muhtelif büyüklükteki soğuk hava odaları kiralıktır. Kiralık üstü kapalı normal depomuz da mevcut olup her türlü malzemenizin depolanmasına uygundur. Size ulaşabileceğiniç iletişim adreslerini de vermek istiyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ ;

Adres: Bahçelievler Mah. Soda Hal Cad 1085 Sokak no:16 Yalınayak/MERSİN

Adres tarifi; Yenihalden ikinci cevre yoluna girdikten 500 mt sonra yol üzerinde bulunan Good Year lastikçisini geçin sağa dönün 300 mt ilerde solda Paksan Atv Gıda firmamızın depolarına ulaşırsınız,

Tlf; 0324-234 70 49 – 50

Faks; 0324-234 70 48

Cep; 0533- 489 49 34  (Vedat Yüksekbaş)

depo-3B

SogukHavaDeposu33

Kiralık depolarımız ile ilgili genel bilgiler:

PAKSAN ATV SOĞUK HAVA TESİSLERİ
SORUNSUZ OLARAK TÜM ÜRÜNLERİNİ MUHAFAZA ETMEK İSTEYENLERİN HİZMETİNDEDİR.

Firmamıza ait soğuk hava muhafaza ve sarartma tesislerimizde bulunan muhtelif büyüklükteki odalar kiralıktır.

Paksan Atv Gıda olarak soğuk hava tesisimiz 24 saat hizmet vermekte olup, kullanıcılarımıza forklift hizmetinin yanı sıra çalışma alanları da tahsis etmektedir.

Muhafaza edilmesi durumda risk gurubunda bulunan meyve, sebze, narenciye, süt ürünleri, et ve tavuk gibi ürünlerinizin daha sağlıklı ve uzun süreli muhafaza edilebilmesi için bilgisayar kontrollü raporlama yapılmaktadır.

Tüm Kullanıcılarımız, kullanmakta olduğu depo bölümü içerisindeki ürünlerinin iç derecesini, oda derecesini, nem oranını ayarlayabilmektedir.
Tesisimizde kullanılan tüm cihaz ve ekipmanlar, 2010 yılı baz alınarak en son teknolojik imkanlara göre tesis edilmiştir.

Soğuk ürün muhafaza odalarımızın bir kısmı -25 dereceden başlayarak her türlü ısı derecelendirme işlemleri için muhtelif derecelerde çalışmaktadır.

Soğuk Hava Tesisimizin güvenliği, 24 saat esasına göre olup, güvenlik görevlileri ve kameralarla sağlanmaktadır. (30 gün 1/1 kayıt muhafazalı)

Tesislerimizde muhafaza edilen ürünlerinizin zarar görmemesi için, elektrikteki voltaj dalgalanmalarına veya elektrik kesintilerine karşı tedbir amaçlı sisteme entegreli otomatik devreye giren jeneratör mevcuttur.

Soğuk muhafaza odalarının tamamında zemin özel izolasyonlu hijyenik malzemeler ile döşenmiştir. Tavan ve duvarlar yanmaz 1. sınıf özel izolasyon panelleri ile kaplanmıştır.

Tesiste bulunan tüm soğuk hava cihazları, her hangi bir arıza durumda, anında yedekte hazır bekletilen cihazlar devreye girmektedir.

Tesisimiz ve tesisimizde muhafaza edilen tüm ürünler ve bunun yanı sıra 3. kişilere ait tüm emtialar, her türlü riske karşı sigortalıdır.

Tesisimiz konum olarak Mersin Serbest Bölge’ ye 3 km, Mersin Limanına 2 km ve Mersin Yeni Hal Kompleksine 400 metre uzaklıktadır.

Bir önceki yazımız olan Patchwork modası ile ev dekorasyonu başlıklı makalemizde kırkyama modeli ile ev dekorasyonu, kırkyama modelleri ve patcahwork ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

mersin kiralık soğuk hava deposukırmızı yatak odası takımlarımersin kiralık hava deposuvedat yüksekbaşmersin kiralik soguk hava depolarisoğuk hava deposu kiralıkjeneratör ATI VE CTI panelleri mailyüksekbaş narenciyekiralık soğuk hava odalarıkiralık soğuk hava depoları mersin,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.