Marshall Boya Suya Dayanıklı Boya Özellikleri

3159

Marshall suya dayanıklı boyaları, Marshall silikonlu boya özellikleri, marshall neme dayanıklı boyaları

Ev dekorasyonunuzu yaparken sıra evinizi boyamaya geldiğinde dikkat edeceğiniz en önemli konuların başında boyanacak alan ile ilgili doğru boyayı seçmeniz olacaktır. Evinizde boya yapacağınız alan nemli veya su alıyorsa sizlere Marshall suya ve neme dayanıklı bir boya olan su bazlı akrilik bağlayıcının silikon ile modifiye edilmesi ile neme, suya yüksek dayanım gösteren, boya uygulanan alanlarda çabuk kuruyan güzel bir dış cephe kaplamasıdır. Su emme özelliği çok düşük olan olan akrilik bu boya atmosfer koşullarına, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı ve uzun ömürlü dış cephe kaplamasını evlerinize güvenle uygulayabilirsiniz.

Marshall Akrikor Grenli su bazlı boya ile 8 m2 lik bir alanı iki kat sürmek koşulu ile boyayabilirsiniz. 1.katı sürdükten 12 saat, tam kuruma süresi 24 saat’tir. Bu boyayı tercih etmeniz için, diğer özelliklerinden bazıları da toz tutmaz, Yüksek kaplama alanına sahiptir, Su bazlıdır, Rahat bir şekilde uyguma yapabilirsiniz, Yüksek bir örtücülük özelliğine sahiptir, Her türlü hava şartlarına dayanıklı bir boyadır.

Marshall Akrikor Grenli su bazlı boya nasıl uygulanır?

Kat sayısı: 2 kat şeklinde uygulanır.

Yüzeyleri hazırlama: Dış cephe konvansiyonel sıva, beton, brüt beton, sunta, gaz beton, tuğla ve eski boyalı yüzeylerde dekoratif amaçlı olarak güvenle kullanılır.
Boyama: Alt yüzey işlemleri tamamlanmış yüzeye, uygun astar seçilerek 1 kat uygulandıktan sonra AKRİKOR SİLİKONLU GRENLİ uygulaması yapılır. Uygulama yapılacak yüzeyin sıvası veya brüt betonu pürüzlü ise boya inceltilmeden 1 kat olarak uygulanır. Kullanılan rulo tek yöne doğru hareket ettirilmelidir. Aksi halde yüzey bozukluğu, renk tonu farklılıkları meydana gelir. Uygulama sırasında kat üstü kat binmemesine dikkat edilmelidir. Uygulama katları arasında en az 12 saat beklenmelidir

su bazlı dış cephe boyası ile ev boyama

Bir önceki yazımız olan Yatak Odası Boya Renkleri 2020 2021 başlıklı makalemizde 2021 yatak odası renkleri, yatak odası boya dekorasyonu ve yatak odası boya renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

neme dayanıklı boyagrenli boya uygulamasıGRENLİ BOYAsuya dayanıklı boyagrenli boya nasıl uygulanırmarshall dış cephe boyası evlermarşal akrikor grenli su bazlı dış cphe beyaz boya fiatıSU BAZLI GRENLİ DIŞ CEPHE BOYASIsu bazlı dış cephe boyası grenlisıcak suya dayanıklı boya,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.