Marshall boya renk kataloğu 2021

Marshall renk kartelası, marshall renk kataloğu, marshall renk kombinasyonları, marshall boya renkleri, marshall iç cephe boya renkleri, marshall boya renkleri, filli boya, marshall renk kartelası 2021 iç cephe, dyo renk kartelası,boya fiyatları, marshall renk kartelası dış cephe

Alman boya devi olan Akzo Nobel firması ve Türk ortaklığı ile kurulan Marshall boya İstanbul Gebzede bulunan çok büyük bir boya firmasıdır. Türkiyenin hemen hemen her ilinde bulunan Ana bayileri ve onlara bağlı olan tali bayileri sayarsak milyonlarca kişilik bir istihdam yaratmış büyük bir firma.

Ürettiği boya kalitesi ile gönüllerde taht kurmuş olan Marshall boya firması sattığı bütün boyalara renk solmasına ve dökülmeye karşı garanti verebilen bir kaç boya firmasından bir tanesi. Marshall boya ürünleri zararlı kimyasallar barındırmaz, su ile incelebilen bir ürün olduğundan insan sağlığına zararlı kimyasallar yoktur. Boyanın kapağını açtığınızda hoş bir reçine kokusu yayılır etrafa. Dekorsaati.com ekibi olarak sizlere marshall boya ile boyanmış bir çok görseli paylaşmak istedik.

Marshall-Boya-1001-Çeşit-Renk-Kartelası-2-700x499

Bir önceki yazımız olan 2022 Filli boya dış cephe renk kartelası başlıklı makalemizde 2022 filli boya dış cephe renk kartelası, dış cephe boya renkleri ve dış cephe renk kombinasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir