Lüks Tekne(Yat) Dekorasyonu

1373

lüks tekne yat dekorasyonu modelleri çeşitleri tasarımları örnekleri en güzel en şık 2013

tekne dekorasyon modelleri

Bazı tekne modellerinin iç dekorasyonları bir çok evden daha güzel ve şık bir biçimde tasarlanmıştır. Hiç eviniz olmasa bile bütün bir ömrünüzü teknede geçirmek isteyebilirsiniz. Özellikle deniz tutkunları için bu kaçırılmayacak bir fırsattır. Dizayn ve dekor çok önemli kelimeler olmakla birlikte bu kelimeleri uygulamak da önemlidir. Çok sayıda tekne modeli vardır. Ama bizi ilgilendire kısmı iç dizaynı. Nasıl dekore edildiği ve nasıl bir görünüm kazandığı. Siz okuyucularımız arasında teknesi olan ve almak isteyenler nasıl bir dekor uygulayacağım diye düşünüyorsanız sizlere fikir verecek bir kaç modeli sizlerle paylaşabilirim. Bizim beğendiğimiz modeller sizlere uygun olmayabilir veya sizin hoşunuza gitmeyebilir. Bunu gayet normal karşılıyorum. Dekorsaati.com olarak sizler için incelediğimiz tekne dekorasyon örnekleri sizler de bir fikir uyandırabilir. Bu fikirden aklınızda kendi tasarımınızı yapabilir ve kağıda dökebilirsiniz. Umuyorum ki sizlerden de güzel fikirler çıkacaktır. Ne de olsa kendi düşüncelerinizi uygulayacaksınız. Böylelikle beğenmeme gibi bir şansınız da olmaz. Şimdi sizler için incelediğimiz en güzel modelleri sizlere sunmak istiyorum. Umarım beğenirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğtaş Salon Takımı Modelleri başlıklı makalemizde 2013 salon takımı modelleri, doğtaş salon takımı ve doğtaş salon takımı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

yat dekorasyonutekne dekorasyonulüks tekne modelleriyat dekorasyonlüks yat salon dizaynlüks yat modelleriTekne salon modelleriTekne dekorasyonlarıtekne içi dekorasyontekne dekorları,One thought on “Lüks Tekne(Yat) Dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.