Linolyum Zemin Kaplama (Pvc Yer Kaplama) Ev Dekorasyonu

896

Linolyum eşsiz güzellikte bir yüzlerce renk ve özellikte bulunan pratik olarak döşenebilen bir zemin kaplamasıdır. Halk arasında Pvc Zemin kaplama malzemesi olarak da anılan Linolyum zemin kaplamaları büro, kreş,hastane, çocuk yuvaları, ana okulları, İlk Okullar, Liseler, Kolejler, Restoranlar, kaffeler, oteller, kütüphaneler gibi insanların sık sık ziyaret ettikleri insan sirkülasyonunun en fazla olduğu yerlerde silinmesinin ve temizliğinin kolay olması ve kaliteli bir zemin kaplaması, toz pislik ve kir içine işlemediğinden dolayı, en fazla tercih edilen bir zemin kaplama malzemesidir. Bu zemin kaplamasının özelliklerine bakacak olursak Keten tohumu yağı, ağaç reçinesi, Hint keneviri, kireç taşı; bunların yalnızca doğal karışımlardan oluşan esnek zemin kaplama malzemesidir. Linolyum diğer özelliklerini sayacak olursak yanmaz, kir tutmaz, uzun ömürlü, uygun maliyetli, kayma önleyici, anti statik, anti bakteriyel, ısı yalıtımı sağlar, cila gerektirmeyen ve çevre dostu bir malzemedir. Linolyum rulo zemin kaplama otantik görünümü ve kolay bakım yapılabilir özellikte bir malzemedir. Dekorsaati.com ekibi olarak Linolyum zemin kaplama malzemesini ev dekorasyonunuz da ve ofis dekorasyonunda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Uygulama alanlarından oluşan güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık. Hep birlikte bakmaya ne dersiniz.

Linolyum Zemin Kaplama Malzemesi Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan 2015 Plazma Tv Ünitesi Modelleri başlıklı makalemizde 2015 plazma tv ünitesi modelleri, en güzel tv ünitesi modelleri ve en şık tv ünitesi modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

linolyum fiyatlarılinolyum zemin kaplamalinolyum kaplamalinolyum kaplama fiyatlarılinolyum izmirlinolyumlinenyumizmir linolyum kaplama firmalarıhastane yer kaplama malzemesiZEMİN KAPLAMA MALZEMESİ LİNORYUM FİYATI NE KADAR,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.