KÜTAHYA SERAMİK MODELLERİ VE FİYATLARI 2016

KÜTAHYA SERAMİK KATALOĞU 2015

Türkiye’nin en öncü seramik markalarından biri olan kütahya seramik firması artık sadece iç piyasaya ürün satan bir firma değil, birçok avrupa ve ortaduğuya seramik ihraç eden bir firmadır. Türkiye’de en güçlü seramik markalarından birisi olan Kütahya Seramik kalitesi ile göz kamaştırıyor. Bilindiği üzere Islak hacimlerin vazgeçilmezlerinden birisi seramik veya fayans olmuştur.

Seramiğin en fazla kullanıldığı alanlardan birisi Banyo, Mutfak ve Wc’nin yanısıra özellikle zemin döşemelerinde tercih edilen bir ürün olmuştur. Su ile temas eden duvarlara ve zeminlere döşenen seramikler artık eskisi gibi sade ürünlerden oluşmuyor. Üç boyutlu, rengerenk veya ahşap görünümlü modern tarzda dizayn edilen seramik veya fayansları sadece iç cephede değil, dış cephe kaplama malzemesi olarak da kullanabilirsiniz. Dekorsaati.com ekibi olarak sizlere tavsiyemiz evlerinizin dış cephelerini de bu kütahlaya seramikleri ile döşediğinizde harika bir sonuç alabilirsiniz. Kütahya seramiğe ait birbirinden farklı modelleri görmek için aşağıdaki resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Kütahya Seramik Magmatech Mekan
Kütahya Seramik Magmatech Mekan

KÜTAHYA SERAMİK MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan Mutfak tezgah üstü seramik modelleri ve uygulamaları başlıklı makalemizde mutfak tezgah üstü seramik fiyatları, Mutfak tezgah üstü seramik modelleri ve mutfak tezgah üstüne cam mozaik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir