Kumtaşı rengi ile Dekorasyon Fikirleri 2014

700

Küçük banyo modelleri, küçük banyo dekorasyonu, en şık küçük banyo dekorasyonu, küçük banyo dekorasyon fikirleri, küçük banyo nasıl dekore edilir, küçük banyo resimleri, küçük banyo tasarımı, küçük banyo mobilyaları

Sakin, dinlendirici, içeri girdiğinizde üzerinizdeki negatif enerjinin etkisini azaltan marshall boyanın toprak tonları arasında yer alan doğal ve sadeliği temsil eden renklerden kumtaşı rengi kullanılarak yapılmış ev dekorasyon fikirlerini birlikte inceleyelim.

Kum taşı rengi her türlü mobilya rengi ile uyum sağlayabilen bir renk tonudur. Açık Yeşil tonununda bulunan rengin kullanıldığı dekorasyonlarda modern bir hava yaratır ve gözü yormaz. Fazla güneş almayan odalarda kullanıldığında açık bir renk olmasının avantajlarından biri de odanızı aydılatır. Işığı daha iyi yansıtan bir renktir. Diğer renklerle kullanıldığında çok uyumlu bir renk olduğundan uyum sağlar ve istediğiniz renk ile kombin ederken sizi yormaz. Dekorsaati.com ekibi olarak 2014 Trend renklerden biri olan Kumtaşı rengi ev dekorasyon fikirlerinden oluşan güzel bir resim galerisini sizler için hazırladık.

Kum Taşı Rengi Dekorasyon Fikirleri

Kum Taşı Rengi Dekorasyon Fikirleri

Kumtaşı Rengi Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Filli boya dış cephe renk kartelası başlıklı makalemizde 2020 Filli boya dış cephe renk kartelası, dış cephe boya renkleri ve dış cephe renk kombinasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

kumtaşı rengi nasılkum tasi rengine uyan renklerkumtaşı rengi nasıldırkumtaşı renkkumtaşı rengi mobilyakumtaşı rengi duvarda nasıl dururerde boya kumtaşı rengikum taşina uygun renklerKumtasi rengi boyaya uyumlu renklerduvar boyaları kumtaşı güz gülü,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.