Korkmaz Fliteline Düdüklü Tencere

493

korkmaz-a150-flatline-5.5-lt.-x

Yeni sezonda en son tasarım olarak ortaya çıkan düdüklü tencere modeli fliteline korkmaz ile birlikte sizlere geliyor. 5.5 litrelik geniş bir hazneye sahip olan korkmaz düdüklü tencere modeline çok büyük bir ilgi var. Öyle olması da normal. Ayrıca öylesine kolay bir kullanımı var ki sadece tek elle açılıp kapanabilen kapak sistemine sahip. Ayrıca 3 farklı emniyet sistemi ile güvenli bir kullanım sağlar. Her yönden çok rahat ve ayrıca çok tasarruflu bir kullanımı var. Nasıl diye soracak olursanız: Pişirme süresinden %70 Enerjiden ise %50 gibi bir oranla tasarruf sağlar. Böylelikle güzel yemeklerinizi hiç beklemeden çok daha hızlı ve de çok daha fazla tasarruflu yapabilirsiniz. Dekorsaaticom aracılığıyla Korkmaz Fliteline Düdüklü Tencere A150 5.5 Lt 142 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ürünü online almak isterseniz aşağıda sizler için link vereceğiz.

 

 

Ürünü Online Satın Almak İçin Lütfen Buraya Tıklayın

Bir önceki yazımız olan Silverline Ankastre Modelleri ile Mutfağınız Genişlesin başlıklı makalemizde ankastre fırın, davlumbaz çeşitleri ve set üstü ocaklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

korkmaz ddkl tencere kck normalpierre cardin duduklu tencerekorkmazın yeni nesil düdüklü tenceresikorkmaz düdüklü tencere son çıkan modelikorkmaz düdüklüyeni çıkan soba modellerikorkmaz a150 flatline düdüklü tencere kullanılışıen son çıkan korkmaz düdüklü tencereen son çıkan düdüklü tencere son teknolojidüdüklü tencere en son çıkanlar,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.