Kitap Okuma Koltuğu

3796

Charles Eames Ottoman lounge chair, okuma koltuğu, televizyon koltuğu, dinlenme koltuğu, klasik dinlenme koltuğu, modern dinlenme koltuğu,koltuk dekorasyonu, ev dekorasyonu, kütüphane dekorasyonu

charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu

charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu

Charles eames‘in adeta ismi ile bütünleşen tasarımlarından biri olan ” Ottoman Lounge Chair” 1952 yılında tasarladı ve dünya klasik modern koltukları arasındaki yerini aldı. Bu Koltuk ile Charles, insan vucudunu sarıp sarmalayan ve vucudun dinlenmesi için en uygun şekilde tasarlamıştır. Koltuklarda yüksek ahşap kalitesi ve hakiki deri döşemeleri ön plana çıkıyor. İlk başlarda siyah deriden üretilen bu koltuklar daha sonraları teknolojinin ilerlemesi ile açık deri renklerinde de üretime geçildi. İngiliz kraliyet ödüllü bu koltuklar Amerikada bulunan müzelerde de sergilenmektedir. Charles eames’in bu tasarımı bir çok amerikan belgeseline ve kitaplara konu oldu. Evinizde kendinize ait bir okuma köşesi veya yanan bir şöminenin önüne konulduğunda hem eşsiz tasarımı, 1952 yılında yapılan ve günümüze kadar güzelliğini koruyan bu klasik modern koltukta kitap okumanın ve dinlenmenin tadını çıkaracaksınız. Siz değerli ziyaretçilerimiz için Dekorsaati.com‘un hazırladığı görselleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (1)  charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (2) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (3)  charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (5) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (6) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (7) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (8)  charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (10) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (11)   charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (14) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (15)  charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (17) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (18) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (19) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (20) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (21) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (22) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (23) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (24) charles eames lounge chair and ottoman-okuma koltuğu (25)

Bir önceki yazımız olan Mondi inci Yatak Odası takımları başlıklı makalemizde 2013 inci yatak odası modelleri, en güzel yatak modelleri ve inci yatak odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

kitap okuma koltuğuokuma koltuklarıkitap okuma koltuğu fiyatlarıkitap okuma koltuklarıkitap koltuğumodern tv koltuğuokuma koltuklareames lounge chair walnutkitap okuma koltuğu gittigidiyoreames koltuk,2 thoughts on “Kitap Okuma Koltuğu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.