Karaca Home Saten Uyku Seti(Bonita)

1033

karaca home saten uyku seti modelleri çeşitleri örnekleri tasarımları fiyatları bonita en güzel 2013

karaca home bonita saten uyku seti

Karaca home ismini duymayan kalmamıştır herhalde. Çünkü piyasaya sunduğu yenilikler ile isminden söz ettirmeye başladı. Şimdiye kadar birbirinden güzel ve de kaliteli bir çok ürünü bizlerle buluşturdu. Çocuk odaları için, genç odaları için birbirinden güzel uyku setler, nevresim takımları, yorganlar ve yatak örtüleri gibi bir çok tekstil ürünlerini piyasaya çıkardı. Hepsi de çok beğenildi ve çok ilgi gördü. Tabi en çok beğenilen belli başlı ürünler de oldu. Bunlardan biri de bonita adı verilen saten uyku seti modeli oldu. Beğenilmesi gerçekten çok normal. Çünkü rengi ile kalitesi ve görünümü ile çok şık duruyor. Ayrıca bu şık uyku setinin fiyatı ise öyle el yakacak cinsten değil. Sadece 179.90 TL ile satışa sunulmakta. Bazı kişilere göre pahalı gelebilir ama bana kalırsa kalitesine, şıklığına ve güzelliğine değecek makul bir fiyat. Sizler de benim gibi düşünüyorsanız sizlere Bu çift kişilik nevresim takımının, yastık kılıfının ve çarşafın ölçülerini aşağıda vermek istiyoruz.

Nevresim: 200 x 220 cm

Yatak Çarşafı: 240 x 260 cm

Volanlı Yastık Kılıfı: 50 x 70 cm(4)

Bir önceki yazımız olan Özdilek 2013 Bebek Odası Uyku Seti başlıklı makalemizde 2013 bebek uyku setleri, bebek uyku seti modelleri ve bebek uyku seti özdilek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

karaca uyku setikaraca home bebek uyku setiKARACA SATEN UYKU SETİKaraca home Uyku Setleri fiyatlarıKARACA UYKU SETİ MODELLERİkaraca home uyku seti fiyatlarısaten uyku seti modellerikaraca home uyku setleri ve fiyatlarıkaraca home rüya yatak fiyatlaryatas uykuset,One thought on “Karaca Home Saten Uyku Seti(Bonita)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.