Karaca Home 2013 Saten Uyku Seti(Vals)

636

karaca home saten uyku seti modelleri çeşitleri örnekleri fiyatları tasarımları vals en güzel şık yeni 2013

Bir önceki makalemizde yine karaca home ürünlerinden biri olan Bonita uyku seti hakkında konuşmuştuk. Karaca home un sevilen ve en çok beğenilen ürünlerinden bahsetmiştik. Bu ürünlerden diğer bir tanesi ise Vals isimli saten uyku seti. Özellikle bu ürünlere ilgi çok büyük. Öyle ki karaca home en çok satışını bu modeller ile gerçekleştiriyor. Vals isimli modeli iki renk ile satışa sunulmakta. İlki üzerindeki harika desenleri ile birlikte mor rengi. İkincisi ise aynı desenleri üzerinde taşıyan kırmızı renk seçenekleri ile iki çeşit olarak ortaya çıkıyor. Her iki rengi de çok ilgi görüyor. Ne de olsa kalite bakımından çok sağlam bir ürün. Bu yüzden ilgi gösterilmesi çok normal karşılanmalı. Ürün 179.90 TL den satışa sunulmakta.

Şimdi ilk renk çeşidimiz olan mor renginin muhteşem desenlerle uyumundan doğan uyku setinin örnek resmini sizlere sunmak istiyorum.

karaca home uyku seti vals

 

 

Şimdi ise ikinci rengimiz olan kırmızı rengini tanıtmak istiyorum. Gördüğünüz gibi çok şık ve harika desenler ile birlikte gözlerinizi kamaştıracak.

karaca home vals uyku seti

Bir önceki yazımız olan Karaca Home Saten Uyku Seti(Bonita) başlıklı makalemizde bonita uyku seti, karaca home uyku seti ve karaca home uyku seti bonita hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

karaca uyku setleri fiyatları2014 karaca uyku setlerikaraca home uykuseti fiatlariKARACA HOME UYKU SETİ SATENkaraca uyku seti modelleri ve fiyatlarıkaraca uyku setleri ve fiyatlarıkaraca home kırmızı uyku setiSaten çift kişilik nevresim takımıkaraca 2014 kırmızı uyku setikaraca saten uykuseti felisia,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.