Kalorifer Peteği Kaplama Modelleri 2015

3920

Doğal gazın hayatımıza girmesi ile birlikte kalorifer petekleri geçmişe nazaran biraz daha inceldi, kibarlaştı. Eski tip kömürle çalışan kaloriferli radyatör peteklere baktığınızda ev dekorasyonunda en fazla rahatsız olduğumuz konuların başında gelir. Çok güzel dizayn edilmiş bir salon dekorasyonunun bir kalorifer peteği ile bozulmasına izin veremeyiz. Bunun için yapılması gerekenlerin başında ahşap veya metal kalorifer peteği kaplama modellerinden birini kullanmak. Gizlemek istediğimiz kalorifer peteğinin bulunduğu ortama göre bir kaplama yapılmasında yarar var. Çocuk odasının petek kaplaması yapılacak ise oda dekorasyonu tamamlayacak mahiyette olmalı. Yatak odası veya mutfak dekorasyonunu göz önüne alarak kalorifer peteği yapılmalı. Dekorsaati.com ekibi olarak en güzel kalorifer peteği kaplama modellerinden oluşan güzel bir resim galerisini incelemeden oda dekorasyonunuzu yapmayın.

Bir önceki yazımız olan 2020 Kız Çocuk Odası Boya Renkleri başlıklı makalemizde 2020 Kız çocuk odası renk kombinasyonu, çocuk odasına kullanılacak boya renkleri ve en güzel kız çocuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

kalorifer peteği kaplama fiyatlarıpetek kaplamakalorifer peteği gizlemebanyo kalorifer peteğipetek gizlemekalorifer üstü perde modellerikalorifer petek kaplamakalorifer peteği mobilyasıkalorifer peteği saklamakalorifer petek gizleme,3 thoughts on “Kalorifer Peteği Kaplama Modelleri 2015

  1. gülşah

    İletişim bilgilerinizi atar mısınız kalorifer peteği kaplama fiyatlarını Öğrenmek istiyoruz

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.