Kabartma Duvar Kağıdı Modelleri Örnekleri

1277

Kabartma duvar kağıtları genelde 3 boyutlu duvar kağıdı olarak da bilinir. Bunların en önemli özelliği desenlerinin gerçeğe çok yakın olmasıdır. Örneğin tuğla şeklinde görünen bir duvar kağıdını dokunmayana kadar gerçek bir tuğladan yapılmadığını anlamak pek mümkün değildir. Üç boyutlu duvar kağıtları bu özelliği sayesinde çok ilgi duyulan bir çeşittir.

Boyadan sıkıldıysanız ve evinizde farkındalık yaratmak istiyorsanız üç boyutlu duvar kağıtlarını ev dekorasyonunuz da kullanabilirsiniz. odanızın tamamını duvar kağıdı yapabileceğiniz gibi, bölgesel olarak da yaptırabilirsiniz. Salon dekorasyonlarında tv’nin arkasına denk gelen duvarlar özellikle duvar kağıdı yapıldığında farklı ve güzel bir sonuç elde edersiniz.

Hangi şekilde olursa olsun gerçekten ayırt edilemeyecek nesneler kullanılarak tasarlanır. Bu güzelliğe de hayran kalmamak elde değil doğrusu. Bizler de dekorsaati.com olarak siz değerli misafirlerimiz için birbirinden güzel ve modern kabartma duvar kağıdı modellerini inceledik ve incelediğimiz bu tasarımları bir galeri altında topladık. Aşağıdaki resim galerimizden en güzel örnek resimleri gözden geçirebilirsiniz. Resimleri daha yakından incelemek için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz.

 

KABARTMA DUVAR KAĞITLARI RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2022 Filli Boya Renk Kombinasyonları (Renk Kartelası) başlıklı makalemizde 2020 Filli boya renk kombinasyonları, birbiri ile uyumlu renkler ve en güzel duvar renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

kabartma duvar kağıtlarıkabartma duvar kagidikabartmalı duvar kağıdı modellerikabartma duvar kağıdı modelleriduvar kabartma modellerikabartma örnekleriled nis modelleriduvar kağıt modelleri örnekleriduvar kabartmaları modelleriankara duvar kağıdı örnekleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.