Jotun Boya Yatak Odası Renk Fikirleri

901

2013 jotun boya yatak odası renkleri, jotun boya yatak odası renk kombinasyonu, jotun boya yatak odası renk çeşitleri, en güzel yatak odası renkleri, yatak odası renk seçimi, yatak odası boya renk fikirleri

Yatak odamız yeni bir güne gözümüzü ilk açtığımız ve günü bitirdiğimiz, bizim için çok özel bir mekan… Bu güzel mekan renk katmak adına dekorasyonuna çok önem veririz. Birbirinden güzel renkleri, desenleri ve italyan boya seçimi ile jotun boya, su bazlı, kokusuz ve insan sağlığına duyarlı bir boya olmanın verdiği güvenle yarattığı kaliteli boyalara en fazla garanti veren boyadır. Dekorsaati.com ziyaretçileri için hazırladığımız yatak odası boya seçiminde ön açıcı fikirlerimizi sunuyoruz.

23695

Seçeceğimiz renk, sabah güne verimli bir şekilde başlamamıza ve geceleri de huzurlu bir şekilde uykuya dalmamıza yardımcı olmalıdır. Çok koyu renkler ve sert kontrastlar yerine daha yumuşak ve göz yormayan renkler seçilebilir.

family_bed

Yeşil, mavi ve mor renklerinin dinlendirici ve huzur verici etkileri bulunmaktadır. Bulundukları ortama dinginlik katarlar. Soğuk renk grubuna giren bu renklerin açık tonları yatak odalarında kullanılabilir.

modernsmallbedroomtk1

padişah-odası-gibi-yatak-odası-dekoru

yatak-odasi-renkleri-1

Eğer daha hareketli, cıvıl cıvıl bir odanız olsun istiyorsanız sıcak renkleri kullanarak bu havayı yakalayabilirsiniz; fakat oda içerisindeki enerjiyi dengeleyebilmek için mutlaka tamamlayıcı rengi de oda içerisinde kulllanmaya özen gösteriniz.

renkli-yatak-odasi-8

sari-yatak-odasi-modelleri

yatak-odasi-renkleri-1

yatak-odasi-renkleri-2

Bir önceki yazımız olan Jotun Boya ile Mutfak Dekorasyonu başlıklı makalemizde en güzel mutfak boya renkleri, jotun boya mutfak renk kombinasyonları ve jotun boya renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

jotun boya renk kartelasıjotun boya renkleriyatak odası renkleri nasıl olmalıyatak odası boyasıen güzel oda renklerioda boyaları renkleriyatak odası için boya renkleriboya kombinasyonujotun renk kartelasıYATAK ODASI BOYA RENGİ,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.