Jotun Boya Banyo Renk Fikirleri

914

2013 jotun boya banyo renk fikirleri, jotun boya banyo renkleri, jotun boya banyo renk kombinasyonları, en güzel banyo renkleri, banyolarda kullanılacak renkler, banyolarda renk seçimi, en güzel banyo boya renkleri

images

Kendimizle başbaşa kaldığımız mekanlardan bir tanesi de banyolardır. Vucudumuzun bütün yorgunluğunu attığımız, kirlerimizden arındığımız, sıca su dolu güzel bir küvette yatmanın verdiği huzuru tamamlamak için banyomuzun dekorunu yaparken kullanacağımız duvar boya renkleri çok önemli bir yer tutar. Evimizde en küçük metrekareye sahip olmalarına rağmen bizi en fazla yoran bölümlerin başında banyolar ve ıslak hacimli evimizin diğer bölümleri gelir.

banyo_modelleri-2

Banyolarımızı olduğundan daha da küçük göstermemek için doğru renk seçimi büyük önem taşımaktadır. “Sıcak renkler” bölümünde de değindiğimiz gibi kırmızı, turuncu, sarı gibi renkler duvarların birbirlerine olduğundan daha da yakın algılanmasına neden olurlar. Bu nedenle seçim yaparken sözkonusu renkleri ana renk olarak seçmemeniz çok daha doğru olacaktır.

banyo-dekorasyonu

Banyolarda genel olarak en çok tercih edilen renk temizlik duygusunu da yansıttığı için beyazdır. Yansıtıcı özelliği ile de daha ferah ve geniş gözükmesine yardımcı olmaktadır.

10270 banyo_modelleri-2 beyaz-luks-banyo  modern-bathroom-design-3-582x432

Beyazın yanısıra akla su ve doğa ile ilişkili olan maviler, yeşiller, akuamarineler yine tercih edilebilinecek renkler arasındadır.

7805 67683banyo mavi_banyo-300x2281-300x220
 

Bir önceki yazımız olan Banyo ve Tuvalette Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizde 3 boyutlu duvar kağıtları, 3 d duvar kağıdı modelleri ve banyo duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

banyo dekorasyon fikirleriboya renkleri modellerioturma grupları görseljotun pour cuisinejotun boya renklerfilli boya herba rengiev dekorasyonu banyodolu tanesi duvar boyasiturkuaz renkleri ic cepheBANYO İÇİN KULLANILAN BOYALAR,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İstikbal Fortin Oturma Grubu

istikbal mobilya fortina oturma grubu koltuk takımı kanepe modelleri çeşitleri fiyatları yeni sezon 2013 İstikbal mobilyanın adını ve namını çok...

Kapat