İpli Perde Modelleri 2013 2014

İpli perde modelleri 2013 2014, en güzel ipli perde modelleri, en şık ipli perde modelleri, modern ipli perde modelleri, ipli perde dizaynları, ipli perde nasıl yıkanır, ipli perde nerelerde kullanılır, perde modelleri, perde çeşitleri, 2014 ipli perde modelleri

En Güzel İp Perde Modelleri
En Güzel İp Perde Modelleri

Ev dekorunuzun son halkasıdır perde seçimi. Perde seçimi öyle göründüğü kadar kolay değildir. Evin bütünlüğünü sağlayan, salon veya oturma odanızın bütün şıklığını ortaya çıkaran perdedir. Kısacası odanızın süsüdür perdeler. Hangi mekana hangi perdeyi kullanacağınıza karar vermeden önce sizin için dekorsaati.com ekibinin seçtiği ipli perde modelleri odanızın dekorasyonuna çok daha farklı bir şekilde duracaktır. Ağır fonlardan kalın kumaşları kullanmak yerine hem süslü hem de dışarının bütün ışığını içeri yansıtan, evinizin aydınlık içinde olmasını sağlayan bu perde modellerini görünce bize hak vereceksiniz. Bu perdeleri alırken nasıl ve ne şekilde yıkayacağınızı dert etmeyin. Bunun da püf noktasını sizlerle paylaşacağız.

İpli Perdeler Nasıl Yıkanır.

İpli Perdeler Nasıl Yıkanır ?

Kirlenmiş olan ipli perdeyi başından, ortasından ve sonundan bir ip veya kurdale ile bağlayınız ve çamaşır makinesine atınız. Yıkama işlemi bittikten sonra perdenizi kornişe taktıktan sonra kurdalenizi çözünüz ve mükemmel bir sonuç perdenizde kesinlikle dolaşma veya buruşma olmadan perdeniz tertemiz yıkandı.

Bir önceki yazımız olan Rengarenk Perde Modelleri başlıklı makalemizde 2014 perde modeller, en güzel perde modelleri ve renkli perde çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir