Hellsteen Yer Döşemeleri ile Duvardan Duvara Yerleri Kaplayın

520

Hellsteen Yer Döşemeleri ile Duvardan Duvara Yerleri Kaplayın, vinil halı modelleri, yerden ısıtmalı sisteme uygun yer döşemeleri, nemli ortamlara uygun yer döşemeleri, iç ve dış mekanlara uygulanan yer döşemeleri, kaymayan yer döşemeleri, Tuuli Flooring yer döşemeleri

hellsteen yer döşemeleri (Tuuli Flooring)

hellsteen yer döşemeleri (Tuuli Flooring)

Hellsteen yer döşemeleri 30 dan fazla ülkede kullanılmaktadır. Bir çok ünlü markalardan Chanel, Armani, Dolce & Gabbana, Lacoste Sheraton gibi ve Tom Dixon, Jean Nouvel, Renzo Piano gibi ünlü mimarlar tarafından kullanılmaktadır.
Estetik bir görünüme sahip olan Tuuli, vinil kaplamanın uzun ömür ve kolay bakım gibi sayısız avantajlarını sunmaktadır.
Bu nedenle çevresel ve finansal açıdan çok önemlidir.Mükemmel bir ısı ve ses izolasyonu sunan bu özel yer kaplaması, alttan ısıtmaya uygunluğu, çevreci üretimi ve kolay temizlenebilir olması özeliği ile öne çıkmaktadır. Tuuli Flooring, yangına karşı yüzde yüz güvenlidir. Uygulama prosedürü çok kolay olduğundan dolayı anında kullanıma hazırdır.

Ayakaltında yumuşak ve hoş bir his uyandıran Tuuli Flooring, nemli koşullar için de uygundur. Renkleri UV ışınları altında solma yapmaz, ilk günkü gibi parlak kalır. Yüzeyi kiri ve suyu tutmaz, çabuk kurur ve küflenme yapmaz.

Tuuli Flooring, genel kullanım alanları için ideladir ve yoğun kullanım için gerekli bütün sertifikalara sahiptir. Ürünün çekiciliği, dayanıklılık ile birleştirilmiş tekstil estetik görünümüdür.
hellsteen yer döşemeleri (2)

ÖZELLİKLERİ Karo renk seçenekleri: 50 x 50 cm. Rulo renk seçenekleri: 200cm en x 25m boy Materiyal: 97% vinyl, 2 % polyester, 1 % fiberglass Yerden ısıtmalı sistemlere uygun Yangın geciktirici – alev almaz özellik Yüksek Kimyasal dayanıklılık Ses ve ısı izolasyonu Kolay bakım ve temizlik Dayanıklılık Kaymazlık Kolay uygulama Ayak altında yumuşak ve konforludur Nemli ortamlara uygundur İç ve dış mekanlara uygundur

ÖZELLİKLERİ
Karo renk seçenekleri: 50 x 50 cm.
Rulo renk seçenekleri: 200cm en x 25m boy
Materiyal: 97% vinyl, 2 % polyester, 1 % fiberglass
Yerden ısıtmalı sistemlere uygun
Yangın geciktirici – alev almaz özellik
Yüksek Kimyasal dayanıklılık
Ses ve ısı izolasyonu
Kolay bakım ve temizlik
Dayanıklılık
Kaymazlık
Kolay uygulama
Ayak altında yumuşak ve konforludur
Nemli ortamlara uygundur
İç ve dış mekanlara uygundur

Tuuli Flooring Kullanım Alanları:

Ticari: Ofis, mağaza, banka, showroom, otel, restaurant, havuz çevresi, tekne, yat, kış bahçesi, fuar alanı, sinema, tiyatro , müze, okul, yuva, medikal tesisler ve spor merkezleri.
Ev içi: Koridorlar, balkonlar, mutfaklar, merdivenler, banyolar

Tuuli Flooring Bakımı :
Eğer mümkünse; kiri, lekeyi ya da katı kalıntıları çıkarmak için en iyi çözüm süpürge ya da paspas yerine elektrikli süpürge ile temizlemektir. Buna rağmen, daha derin temizlik için paspas kullanabilirsiniz. Bu durumda kuru bir bezle silmek daha iyi sonuç verecektir. Temizlik esnasında sıcak, temiz su tek başına yeterlidir. Eğer temizleme malzemesi kullanıyorsanız, Nötr ve yumuşak olanını tercih edin.

Bir önceki yazımız olan Ahşap Deck Yer Kaplama (Yeni Deck Modelleri) başlıklı makalemizde Ahşap Deck Yer Kaplama, banyo ve duşta ahşap yer döşemesi ve deck yer döşemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

banyo yer döşemeleribanyo yer kaplamalarısahibinden ev cevresi yer döşemesiparlak duvar yer döşemelerinemli yerlere dosemelernemli ortamlara uygun döşemekaymayan yer döşemeleriev döşemelerinde kullanılan yeni ressimli yer ve duvar döşemeleriduvardan yer döşemeleriyumuşak yer döşemesi,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.