Gergi Tavan Modelleri Dekorasyon Önerileri

2380

Her türlü tavan tipinde, özel alüminyum profillere ısı yardımıyla gerilip giydirilen tavan sistemlerine “gergi tavan” denilmektedir. Son yıllarda oldukça fazla rağbet gören bu tavan dekorasyonlarına artık banyolarda bile rastlamaktayız. Farklı gergi tavan modelleri dekorasyon önerileri arayışında iseniz size bu yazımızla ve muhteşem resim galerimiz ile yardımcı olmayı hedefledik.

Birbirinden farklı ve çarpıcı renk ve desenlerle dizayn edilebilen bu tavan sistemlerine evlerinizde ya da ofislerinizde yer vermek istiyor iseniz, kullanılacak olan desenin, varsa konseptiniz ile, ama her halukarda genel dekorasyonununuz ile uyumlu olmasını tercih ediyor olmalısınız.

Piyasada yer alan gergi tavan uygulamalarından bazıları şu şekildedir:

Lake Gergi Tavan: Parlak renkler ve baskılar kullanılarak oluşturulan son derece çarpıcı ve hoş gergi tavan uygulamaları ile bu tarz belki tam da sizin aradığınız model olabilir.

Transparan Gergi Tavan: Genellikle ofis, otel ve mağaza ortamlarında tercih edilen transparan gergi tavanlar, ışığın eşit dağılarak gözü yormayan hoş ambiansların oluşumuna imkan vermektedir.

UV Baskılı Gergi Tavan: UV baskılar kullanılarak hayallerinizi tavanlarınıza taşıyan birbirinden farklı muhteşem desenler ve renkleriyle bu gergi tavan sistemlerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Her an başını okşayabileceğiniz bir yunus; yemyeşil ormanlardan gelen bir esinti; masmavi göklerden süzülen gün ışığı gibi birçok enstantane tavanlarınızdan size yansısın istiyor iseniz gergi tavan sistemleri ilk adresiniz olmalıdır diye düşünüyoruz.

Mersinde ikamet edipte ev veya ofislerine gergi tavan yaptırmak isteyen ziyaretçilerimize www.mersindetadilat.com adresinden Yonca Dekorasyonu öneriyoruz. Firma yetkilisi Yusuf Saat (0544-306 72 02)

2017 Gergi Tavan Modelleri

Bir önceki yazımız olan CNC SİENSİ ASMA TAVAN KESİMLERİ, ÖRNEKLERİ 27.06.2015 başlıklı makalemizde cnc ahşap asma tavan modelleri, Cnc kesim asma tavan modelleri ve cnc kesim metal asma tavan modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

GERGİ TAVAN MODELLERİ 2017,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.