Gerdirme Tavan Modelleri

1717

İlk olarak bu tavan hakkında bilgi vermek istiyorum. Yani gergi tavan nedir? Gergi tavanın özellikleri nelerdir gibi sorularınız olacaktır. Öncelikle gergi tavan modelleri yüz yıllar öncesinden bulunan bir dekorasyon türüdür. Hikayesinden kısaca bir örnek verecek olursak; yunanlılar zamanında zengin insanların salonlarını şık göstermek için ipek kumaşların tavan gerdirilmesi ile bulunmuştur. Günümüzde ise daha sağlam, kullanışlı ve daha şık bir şekilde kullanılması ile anlam kazanmıştır. En büyük özelliklerinden biri ise akustik bir yapıya sahip olmasıdır.

Bunun dışında boya ve bakım gerektirmez. Kolaylıkla silinebilir bir özelliğe sahiptir. Ayrıca yalıtkan olduğu için de neme dayanıklıdır. Ayrıca yangın esnasında yanmayan özelliği ile çok ilgi çekici bir üründür. Sizler de bu şık tavan dekorasyonlarından yararlanmak isterseniz dekorsaati.com ekibi olarak birbirinden şık germe tavan dekorasyonunu zengin bir galeri altında sizler için inceledik. Buyurun isterseniz şimdi de incelediğimiz örnek tasarımları hep birlikte gözden geçirelim.

GERDİRME TAVAN MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan En Lüks Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde en lüks ev dekorasyonları, en lüks evler ve lüks ev dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

gergi tavan modellerigergi tavan modelleri ve fiyatlarıgerdirme tavangergi tavan modelleri fiyatlarıgerme tavan modelleritavan gerdirmegerdirme tavan fiyatlarıgerme tavan modelleri fiyatlarıgerme tavan fiyatlarıgergi tavan resimleri,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.