Genç Kız Odaları

Genç kız odaları, Genç kız odası nasıl dekore edilir?

Bir çok anne baba çocuğunun büyüdüğünü çok geç veya hiç anlamak istemez. Zamanında almış olduğu çocuk odasını onlar evlenene kadar kullanmak istiyor. Her çocuğun odasında yer alan çocuk odasını orta okuldan sonra kullanmak istemez çünkü eve gelen arkadaşlarına odasını gösterirken dalga geçeceklerini düşündüğünden hiç kimseyi eve davet bile etmez.

Çocuklarınızı bu duruma düşürmek istemiyorsanız onların yaşına göre oda dekorasyonlarını da değiştirmeniz gerekecektir.

Kız çocuklarının hayallerini süsleyen aşağıdaki resimde görünen kız çocuk odası belli bir süre geçtikten sonra çok çocukça geleceğinden dolayı değiştirmek isteyecektir.

genç-kız-odası-modelleri-20

Bu zaman zarfında genç kız odalarında daha çok ayna ve sehpalar ön plana çıkıyor. Bilgisayar veya tabletini daha rahat kullanmak için bilgisayar sehpası ve daha renkli bir yatak odası isteyecektir.

genç-kız-odası-modelleri-14

Bunun yanında genç kızların sade beyaz bir yatak odası ile birlikte renkli duvar kağıtları ile süslenmiş ders çalışma masası ile tamamlanmış bir oda dekorasyonu da beğenilenler arasında.

kız çocuk odası

Sadelikten hoşlanmayan ve duvar dekorasyonlarında pembenin bütün tonlarını kullanmak isteyen romantik genç odası dekorasyonu ile birlikte oda dekorasyonunu tamamlayan bir perde dekorasyonu ve fiskos masası ile birlikte kullanılan iki adet berjer çok hoş bir dekorasyon fikri.

genç-kız-odası-modelleri-3

Aşağıdaki resim galerisinde birbirinden güzel genç kız odaları için beğendiğimiz modelleri sizlerle paylaşıyoruz. Kendi kızınız için nasıl bir genç kız odası alacağınıza henüz karar vermemişseniz aşağıdaki modelleri incelemenizde yarar var.

en güzel genç kız odası en güzel genç kız odası-2 en güzel genç kız odası-3 en güzel genç kız odası-4 en güzel genç kız odası-5 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-04 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-05 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-07 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-11 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-18 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-24 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-28 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-32 Pembe-Genc-Kiz-Odasi-Tasarimi-34

Bir önceki yazımız olan 2020 Kız Çocuk Odası Boya Renkleri başlıklı makalemizde 2020 Kız çocuk odası renk kombinasyonu, çocuk odasına kullanılacak boya renkleri ve en güzel kız çocuk odası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir