Fırınlar İçin Pratik Bir Çözüm!

699

fırınlar için çekmece modelleri nasıl yapılır nedir fırınlı çekmece örnekleri resimleri

fırın altı çekmece modelleri

Merhaba değerli dekorsaati.com takipçilerimiz. Bu makalemizde sizler için pratik bir çözüm ve mutfakta kullanabileceğiniz bir fikir vermek istiyoruz. Mutfağımıza döşediğimiz fırın hakkında pratik bir bilgi çok iyi olacağını düşünerek sizlerle paylaşmak istedim. Dostlarım yaptırdığımız fırınların altı genelde boş kalıyor sizlerin de bildiği gibi. O boşluğu değerlendirmek istedik. Bana kalırsa çok da şık oldu. Ayrıca fazladan yer kazandık ve boş bir alanı değerlendirmiş olduk. Fırınların altını dekoratif bir çekmece ile değerlendirebilirsiniz. Hem yerden tasarruf edeceksiniz hem de o boşluğu şık bir çekmece ile değerlendirirsiniz. Nasıl bir görünüm sağladığını görmeniz için de bir kaç tane görseli sizlere sunduk. Sizler de bu tasarımı fırınlarınız için uygulayabilirsiniz.

fırın altı çekmece resimleri fırın altı çekmece

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda Küçük ama Büyük Fikirler başlıklı makalemizde dekorasyonda küçük fikirler, dikkat çekici küçük fikirler ve en güzel dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konunun Etiketleri:

mutfak cekmece pratikev dekorasyon peatiklerikullanılmayan fırın için peatik çözümpratik fikirler dekorasyonpratik mutfak tasarımlarıкак подсоединить встраиваемый газовый духовой шкаф фото,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.